Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Важливо розслідувати визнання Жванії і «плівки Деркача» - це шлях прибрати мафію з влади!

«Сьогодні колишній народний депутат Давид Жванія стає ключовим гравцем української політики тільки тому, що він - учасник банди, який дає показання і є незаперечним свідком подій 2014 року. Тому сьогодні всім нам важливо знати, як його заява вплине на Україну. Важливо тому, що перш, ніж приступити до лікування хвороби, потрібно зрозуміти її витоки».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в ефірі програми «Прайм» на телеканалі «112 Україна» заяву Давида Жванії про те, що п'ятий президент і його команда в 2014 році захопили владу, «купивши» підтримку в Євросоюзі і пообіцявши олігархам вигоди.

Політик нагадав українцям, що трапилося взимку 2014 року.

«Тоді Тягнибок, Кличко, Яценюк за посередництва західних дипломатів підписали договір з Януковичем про те, що в країні припиняються заворушення, формується перехідний уряд, а пізніше відбудуться вибори президента. Країна з усім своїм потенціалом переходила до нормального демократичного розвитку. Незважаючи на це, очолювані Парасюком радикали влаштували штурм і істерику, знищили країну, змішали з брудом «Беркут», який, зазначу, тільки виконував наказ. Після цього, за допомогою хабарів і вбивств, до влади прийшли бандити, забили мізки європейцям, зробили їх заручниками своїх корупційних «оборудок» і фактично знищили країну, кинувши її війну і злидні», - коротко нагадав Вадим Рабінович.

Все це викликає абсолютне нерозуміння того, «що ми ростимо в нашій державі», зауважив політик.

«Я спостерігав за Петром Порошенком, який прийшов захищати в суд людину, яка облила зеленкою народного депутата від «ОПЗЖ» Олега Волошина. Він як цар штовхав промову на захист нападника «порохобота», хоча всі чули і плівки Деркача, і заяви Жванії про корупцію і організацію злочинної групи в 2014 році. Я розумію, що новини про корупцію і вбивство власної країни владою вже нікого не вражають, але сьогодні вперше член організованої злочинної групи Жванія визнається в тому, що він брав участь у тих подіях, привів відповідні факти і сам знаходитися в Україні!» - звернув увагу Вадим Рабінович.

«Дорогі українці, вже сьогодні вранці Давида Жванію повинні були взяти під державну охорону, як це зробили б у будь-якій іншій країні світу. Чи повинні взяти у нього свідчення? Звісно так! Адже він заявив, що Майдан був проплачений бандитською групою, війна почалася завдяки діяльності цієї злочинної групи. Він сказав, що європейці, які так захищають Порошенка, отримали через Клімкіна від нього 5 мільйонів! Це в країні нікого не цікавить? Правоохоронні органи у нас зовсім подуріли?!» - обурився співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

«У будь-якій країні світу ця інформація стала б сенсацією. А у нас - нічого! Жванія сказав: «Я каюсь перед народом, я - член злочинної групи...» Реакції - нуль! На «плівках Деркача» обговорювалося, як продали країну, Порошенко хвалиться перед Байденом що, мовляв, замість підвищення тарифів на 70%, він підвищив на 100%... Реакції - нуль! І при цьому Петро Олексійович ще якимось дивним чином вулицями може спокійно ходити», - звернув увагу політик.

«Всі ці скандальні події наштовхують на роздуми: злочинна група пішла, прийшла нова влада, але вона навіть не намагається реагувати на кричущі факти злочинів! Так, може, все переплелося у минулих з нинішніми, і у них «черговий договірняк?!»» - задався питанням народний депутат.

Але якщо влада збирається продовжувати відмовчуватися, цього не збирається робити опозиція. Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» повідомив, що він як народний депутат і співголова другий за популярністю партії в країні звернувся до генерального прокурора Ірині Венедиктової з вимогою як мінімум дати відповідь, чи порушено кримінальну справу за фактами, наведеними Давидом Жванією, а якщо ні, то коли і яким чином влада збирається і  чи збирається взагалі реагувати на злочини і притягати винних до відповідальності.

Опубліковано: 23 липня 2020
×
Приєднатися