Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: У країні - біда! Але й у цих фашистів буде свій «травень 1945»

Як і обіцяв народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, напередодні Дня Перемоги в кінозалі Верховної Ради України відбулася демонстрація кольорової копії легендарної кінострічки, яка стала символом цілих поколінь, - «В бій ідуть тільки «старики»» .

«На жаль, половина народних депутатів не знає історію своєї країни, або ж просто марить, інтерпретуючи страшні події Великої вітчизняної війни. Не будемо говорити про всі їхні помилки, а просто покажемо легендарний фільм «В бій ідуть тільки «старики»». Можливо, це допоможе деяким вправити мізки», - висловив надію Вадим Рабінович перед показом кінострічки.

Політик з жалем констатував, що правами на культовий фільм про війну сьогодні володіє американська компанія. «Вдумайтеся в це - це ж якийсь кошмар - повний і безглуздий! Тим не менш, ми отримали від цієї компанії право на одноразовий показ, і особисто я з величезним задоволенням разом зі своїми колегами по Верховній Раді подивлюся першу офіційну кольорову копію кінострічки «В бій ідуть тільки «старики»», - підкреслив народний депутат.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» звернув увагу, що показ фільму - це лише мала частина заходів, які політична сила організовує в честь Дня Перемоги 9 травня.

«Буде дуже багато заходів, і у всіх містах на День Перемоги ви побачите нас, нашу партію, нашу роботу - ми розділимо з вами нашу радість!», - пообіцяв Вадим Рабінович, підкресливши при цьому, що «День Перемоги - це, безумовно, Не партійне свято, а свято всіх розумних людей нашої країни!»

Разом з тим народний депутат не став відкривати завісу того, які саме заходи готує «Опозиційна платформа - За життя».

«На жаль, цього розповісти я поки не можу. Але заявляю відповідально: ми нікому не дозволимо принизити ветеранів і принизити значення свята Перемоги. Упевнений: як би фашисти не маскувалися, вони завжди залишаються фашистами. І в наш час для нашої країни це, на жаль, дуже актуально. Якщо ти не віриш в те, що країну захищали люди, які загибли за неї на фронті, і не вважаєш їх героями, то «все з тобою зрозуміло»... На жаль, такі люди не розуміють одного: в Україні 90% людей - нащадки переможців, а не тих, хто ховався по схронах і стріляв у спину», - заявив Вадим Рабінович.

Політик з жалем констатував, що сьогодні Україна переживає період перекручування історії владою.

«З одного боку перемогла, як я це називаю, «ідеологія 23-х відсотків» - коли вбивць називають героями і чи не щодня зводять їм пам'ятники. Що з цим робити? Боротися! Боротися, не дивлячись на те, що закривають телеканали, які говорять правду. Ми не повинні мовчки дивитися на те, що інші телеканали пропагують ненависть і прославляють не тих «героїв». Боротися, не дивлячись на те, що це пропаганда добре фінансується. Тому що наше прагнення перемогти фашизм - воно сильніше!.. Так, в країні біда! У країні жебракують не тільки ветерани, а й інші громадяни - люди тікають з країни, намагаються хоч якось вижити, але не завдяки державі, а всупереч їй... Але ж ми пам'ятаємо, що пiсля 1942-го і 1943-го років настав травень 1945-го. І я впевнений, що сьогоднішніх фашистів чекає їх «травень 45-го». До тих пір, поки ми, наші діти і внуки будуть пам'ятати про ту страшну війну, поки житимуть ветерани, це свято буде святкуватися», - впевнений співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

На питання, чи є якісь очікування у Вадима Рабіновича від 9 травня, політик зізнався, що нічого не чекає від людей в цей день.

«Дуже легко очікувати чогось від когось, але потрібно починати з себе, адже свято має бути в душі у кожного з нас... Наприклад, я вже завітав і привітав з наступаючим святом двох ветеранів 95 і 96 років. Незважаючи на свій вік, вони досить бойові хлопці і, як мені здається, готові знову йти в бій!..», - розповів Вадим Рабінович.

Сам же співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» почне святкувати 9 травня з самого ранку.

«... а потім обов'язково ще і чарку вип'ю за перемогу - свято є свято! Дякувати богу, ніяких локдаунов вже немає, і думаю, що багато людей будуть по-справжньому святкувати!» - впевнений Вадим Рабінович.

Опубліковано: 20 травня 2021
×
Приєднатися