Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: У нинішній Україні поки щасливі тільки «зелені». Чи довго - подивимося

Кожна влада обманює українців. Деякі обіцяли європейське безбідне майбутнє, інші - прийти і порядок навести. У «зеленої» влади найкраще виходить виправдовувати свої провали, мовляв, «кожен має право на помилку». Тільки «помилка» влади - це занадто висока ціна для всієї держави, але «зелені» цього не розуміють.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в програмі «Хард з Влащенко» на телеканалі «Україна 24».

«Молода, красива, сяюча молодь у владі вже стала солідною. Ми всі спостерігали за подіями в Трускавці, ми всі бачили, які у них дорогі машини, сукні, костюми... Звичайно, вони розповідають про індекси щастя, про те, як в Україні все чудово. Але у мене питання: чи не підкажуть ці щасливі можновладці, як бути щасливим людині, яка сьогодні ледь виживає на зарплату, яка не може забезпечити сім'ю, отримує жебрацьку пенсію. Така людина може бути щасливою?..», - задався питанням політик.

Вадим Рабінович запропонував згадати обіцянки, які під час виборчих кампаній «зелені» давали українцям. Наприклад, боротися з вирубкою українських лісів.

«Днями підписано розпорядження, яким знімаються будь-які обмеження на експорт лісу. Все, продали Карпати - немає їх більше!.. І тиша! Всі сидять, нікого не чути! А чому мовчать члени численних «патріотичних» організацій, які без кінця бігають по столиці? Ви можете хоча б ліс своєї країни захистити? Вийдіть і скажіть: «Ні! Ліс не віддамо!». Але ніхто не виходить, - привчили народ, що весь патріотизм у нас липовий, проплачений і цінності Майдану переведені в готівку», - з жалем констатував співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

«Починаючи з 2014 року, наші мордаті «патріоти» тільки кричать, як навіжені, рвуть на собі сорочку, показують свої тризуби на пузі до пупа, а країна за таких «патріотів» фактично голодує. Але патріот - це той, хто приносить користь своїми діями країні, народу. А у нас що за патріоти такі?.. Це не патріотизм, а не знаю, що!..» - обурився народний депутат.

«Нам зґвалтували розум, зґвалтували державу, підміняють поняття, а їх ще й підтримують. Ці «патріоти» вбивають промисловість, сільське господарство, ліс! І висновок тут однозначний: сьогодні в Україні щасливі тільки члени фракції «Слуга народу»... Напевно. І то це поки що... Чи довго вони будуть щасливими? Не знаю. Я думаю, що якщо вся країна нещасна, то і твоє, дорога влада, щастя буде не довгим», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 17 жовтня 2021
×
Приєднатися