Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: У Кривому Розі скоєно політичне вбивство. Та навіть цим «ОПЗЖ» не залякати!

15 серпня 2021 року у власному будинку на Дніпропетровщині було знайдено мертвим мера міста Кривий Ріг, члена політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Костянтина Павлова. Розпочато розслідування. Одна із версій – самогубство. Однак у партії «ОПЗЖ» її категорично виключають. 

Трагедію прокоментував народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, заявивши, що у Кривому Розі скоєно політичне вбивство, яке виходить за рамки розуму. Та навіть такі методи влади не залякають «ОПЗЖ».

«Я особисто представляв Костянтина Павлова на виборах, приїжджав до Кривого Рогу. Костя – мій друг, і це була моя ідея висунути від «ОПЗЖ» саме його кандидатуру у мери. Я розмовляв із Павловим два дні тому – він перебував у чудовому настрої, був сповнений сил та енергії. Зазначу, що це єдиний мер найбільшого міста, можливо, мільйонника, від «ОПЗЖ»», – зауважив Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «Перший незалежний». 

Політик зазначив, що 15 серпня 2021 року «ми втратили, по-перше, просто хорошу людину, по-друге, одного із лідерів нашої партії, по-третє, ми втратили людину, націлену на майбутнє». 

«Павлов був досвідчений, знаючий і грамотний – із тих хлопців, про яких я думав, що вони ось-ось прийдуть і рятуватимуть країну», – зауважив народний депутат. 

Співголова партії «ОПЗЖ» вважає: все, що відбувається сьогодні в Україні, – все послідовне. 

«Крок за кроком. Так було у 37-му в Німеччині, так зараз у нас. Спочатку напівнацистські угруповання ходять по вулицях, марширують, зігують, залякують опозицію, працюючи на владу. Потім починають жбурляти гранати. Потім починають вбивати. Потім із трибуни Верховної Ради безкарно виступають, «гавкаючи», різні Потураєви. І все це відбувається на очах у всієї країни», – із сумом констатував Вадим Рабінович. 

Політик також вважає, що «це критична межа», і якщо найближчими днями вбивство Костянтина Павлова не буде розкрито, то «ми, на жаль, думатимемо про дуже погані речі». 

«СБУ, МВС, всі органи, які у нас є, мають показати свою ефективність і негайно. Інакше це призведе до дуже серйозних наслідків», – зауважив Вадим Рабінович. 

Щодо попередньої версії «самогубство», співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» підкреслив: наскільки йому відомо, «мови про самогубство не може бути взагалі – кулі є ще й на стінах». 

«Це перше. Друге, наскільки мені відомо, на місце трагедії не допускалася поліція – всім займається СБУ. Те СБУ, яке фальсифікувало справи по Медведчуку і багатьом іншим. Ось і все, що ми поки знаємо», – уточнив політик.

 

«Поки я не налаштований говорити про те, які ми сильні й горді. Я вважаю, що сталося страшне політичне вбивство, яке виходить за рамки розуму. І якщо нас не залякали до сих пір, не залякають і після», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 15 серпня 2021
×
Приєднатися