Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: У 2021 року влада вирішила добити українців космічним зростанням тарифів!

У 2021 році ціна на газ в Україні вийде на рекордні показники і деяким українцям доведеться платити 14 гривень за куб. Таким чином влада вирішила остаточно добити громадян, вважає народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«2021 рік розпочався для українців з подорожчання комунальних послуг. Ось такий подаруночок від нашої влади, яка всіляко намагається добити свій народ! Ви тільки уявіть, що ті, у кого стандартна двокімнатна квартира, змушені будуть платити на тисячу гривень більше. А для тих, хто живе в приватному будинку, платіжки прийдуть з космічними сумами», - написав політик на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Парламентарій підкреслив, що в 2021 році українцям доведеться віддавати рекордні суми й за послуги газопостачання.

«... з січня ціна на газ виходить на рекордні за всю історію України показники, адже дорожчає не тільки він, а й його доставка. Деяким громадянам доведеться платити 14 гривень за куб. Якщо ж ви живете в будинку, то при середньому споживанні - 500 кубів газу на місяць - вам доведеться віддавати за опалення близько 4,5 тисяч гривень!» - обурився Вадим Рабінович.

Народний депутат зазначив, що при цьому українцям будуть частіше відмовляти в субсидії.

«Як оплатити такі рахунки мешканцям села? Я не уявляю! Зарплати там мізерні. Я вже мовчу про пенсіонерів, про людей з інвалідністю... Хтось скаже: «А як же субсидія?». Справа в тому, що умови її надання будуть іншими - людям стануть частіше відмовляти», - пояснив він.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» також не виключає, що цієї весни буде проведений перегляд тарифів в гіршу для українців сторону.

«Найстрашніше, що це не межа подорожчання комуналки, ціни і далі будуть зростати. Навесні можуть переглянути тарифи на електроенергію, опалення та за утримання прибудинкової території», - попередив політик.

Така позиція влади призведе до того, що українці загрузнуть в боргах, вважає парламентарій.

«Ця влада замість того, щоб підтримувати свій народ, хоче втопити його в боргах. Через пандемію багато і так втратив роботу, кількість бідних людей зросла, але Зе-команді всеодно. Вони і далі будуть ігнорувати проблеми людей заради збереження відносин з так званими західними партнерами!» - підсумував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 12 січня 2021
×
Приєднатися