Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Українська делегація повинна зробити все, щоб настав мир

Українська сторона на переговорах в Нормандські форматі повинна зробити все, щоб встановити мир на кращих для країни умовах.

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в кулуарах Верховної Ради.

«Наша політична сила повністю підтримує всі дії влади, спрямовані на встановлення миру на Донбасі. Ми вимагаємо від нашої (української - ред.) Делегації зробити все, щоб війна в нашій країні закінчилася, а також попросили їх не бояться страшилок про Мінські угоди, які розповідають в нашій країні, тому що всі домовленості підписувала не ця влада, але розсьорбувати потрібно Зеленському. Кричать зараз на керівництво нашої країни ті, хто підписував всі ці «формули Штайнмайера» і «Мінськ - 2». Я може все це теж не підписував би, але зараз нам потрібен мир і представники України у Нормандському форматі зобов'язані зробити все, щоб його досягти. Також я звернувся до помічника Зеленського пана Єрмака з проханням дати конкретний коментар щодо вчорашньої новини, про так званий «план Б». Він сказав, що його висловлювання було вирвано з контексту, це не його позиція - відгородити парканом Донецьк і Луганськ», - пояснив парламентарій.

Політик заявив, що не може розголошувати деталі сьогоднішньої розмови з представниками влади та інших фракцій і груп, тому що «витік інформації може зіграти на користь іншої сторони на переговорах».

«... А це неправильно і непатріотично! Тут мова йде не про інтереси нашої партії, а про інтереси держави. Повірте, ту позицію, яка зайняла наша делегація, ніякого відношення до здачі національних інтересів не має, ніяких «червоних ліній» влада не переступає, але готовність до компресів я б оцінив як 50 на 50. А ось ті, хто приніс війну в нашу країну, і кричать зараз про здачу інтересів країни», - натякнув народний депутат.

«Обмін утримуваними особами «всіх на всіх» має відбутися за будь-яких обставин, я вважаю. Але коментувати це я б це не хотів, тому що тема делікатна. Краще спочатку нехай він (обмін - ред.) відбудеться і, я думаю, це станеться найближчим часом» - заявив депутат.

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» закликав усіх політиків і суспільство підтримати українську делегацію в прагненні закінчити конфлікт на сході країни.

«Давайте не будемо давити на президента Зеленського. Я сподіваюся, що справжня його мета - встановлення миру. Давайте надамо йому в цьому максимальну підтримку для того, щоб він припинив війну в Україні на кращих для нашої держави умовах. Наша ж фракція готова підтримувати владу в цих прагненнях», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 6 грудня 2019
×
Приєднатися