Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Українці повинні зупинити свавілля влади щодо продажу української землі!

Сьогодні головне завдання кожного українця - не дозволити владі, яка розповідає, що земля буде спільна, себе обдурити. І це навіть не питання політики - мова про те, що будь-яка розумна людина розуміє: землю продавати не можна.

Про це заявив народний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на мітингу проти продажу української землі, який в середу, 2 червня, відбувається під стінами Верховної Ради України.

«Українці бачили сотні мітингів, але сьогодні ми тут - під Верховною Радою - зібралися для того, щоб в черговий раз сказати владі про головне: землю захищають, за неї помирають, але не продають! Історія не знає прикладів, коли країни торгують своєю землею. Візьміть якусь «зачухану» країну в Африці і спробуйте купити там квадратний метр землі. Не продадуть!» - звернув увагу політик.

Народний депутат не розуміє, чому влада з «посмішкою говорить про« перемогу в продажу нашої землі »»?

«У 90-е вже продали фабрики і заводи під вигуки: «Хай кожен стане власником фабрик і заводів!». І що? Ні фабрик, ні заводів! П'ятеро людей нажилися, а решта людей жебракують. Зараз нам кажуть: «Продасте землю і будете щасливі...». Поясніть мені, в якому дурмані потрібно перебувати, щоб повірити цій нісенітниці? В якій божевільні народилася ця ідея?» - обурився Вадим Рабінович.

Його обурює і дії західних посольств, які вимагають від України гарантій на можливість скупки ними української землі.

«При словах «українська земля» у представників іноземних корпорацій «слина тече», а у нас тиша. Я розумію, що влада хоче продати землю тільки для того, щоб закрити «дірки». І тоді вони будуть в «зеленому шоколаді», а де будемо ми з вами?! Невже хтось думає, що простий українець в змозі купити землю? Ні! Сотні західних компаній вже чекають, коли «дзвіночок продзвенить» і можна буде приїхати в Україну і скупити все, що тільки можна! Цьому ми зобов'язані протистояти!» - закликав співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Вадим Рабінович підкреслив, що питання продажу української землі - це не політичне питання, не питання політики партії «ОПЗЖ» або будь-якої іншої - «мова про те, що кожна розумна людина розуміє: землю продавати не можна!»

Народний депутат попередив представників влади: «Якщо ви підійдете до останнього рубіжу - продажу нашої землі, - то не тільки наші активісти і прихильники вийдуть на вулиці, сотні тисяч людей вийдуть і зупинять це свавілля!»

Звернувся Вадим Рабінович і до українців: «Люди, сьогодні потрібно собі ж відповісти: чи добре, коли влада хоче продати останнє - мою землю? Або це трагедія? Задумайтеся про це, не дайте себе обдурити! Розповіді про те, що «земля ж буде наша спільна...» закінчяться тим, що ми залишимось бідні остаточно, а землі вже у нас не буде».

У будь-якому випадку співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» вірить, що в Україні багато людей, які «усвідомлюють весь жах того, що відбувається».

«Той, хто продає свою землю, не може бути ситий і щасливий за визначенням. Якщо ми сьогодні не захистимо свою землю, завтра нам нема за що буде їсти! Та що там - навіть не кладовищі місця не знайдемо! Українці, закликаю вас: прокиньтеся, вам же жити в цій країні! «Чужий пан» ніколи добрим не буде. Жоден іноземний представник в наглядових радах не зробить краще для нас. Вони отримують сотні тисяч тільки за те, що «наглядають» за нашими підприємствами. Це банди нероб, які руйнують кожну галузь, до якої мають відношення!» - заявив народний депутат.

Вадим Рабінович подякував усім, хто прийшов на мітинг проти продажу української землі.

«Спасибі всім, хто тут знаходиться. Вас сюди привів бог, ви робите велику справу і, дивлячись на вас, інші зрозуміють, що байдужими бути не можна. Ми зобов'язані перемогти, і ми переможемо! Ні продажу української землі! Разом ми зупинимо цю вакханалію беззаконня!» - заявив співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Опубліковано: 4 червня 2021
×
Приєднатися