Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Україна наближається до економічної і моральної катастрофи!

І влада президента Порошенка, і влада президента Зеленського - по суті одна група, яка знищує Україну. Всі дії ведуть до того, що наша країна наближається як до економічної, так і моральної катастрофи.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Ток-шоу №1 з Василем Головановим» на телеканалі «Україна 24».

«Україна стрімко наближається до економічної і моральної катастрофи. Економіка країни - в занепаді, людям влаштували тарифний геноцид, їм платять жебрацькі зарплати і пенсії і ходять розповідають, як все у нас добре, часто-густо одні перемоги», - обурився політик.

Вадим Рабінович порадив владі припинити будівництво доріг, не брати відкати, а підтримати простих громадян в такий непростий для них і країни час.

«Візьмемо наприклад Німеччину - там під час локдауну уряд виділяє людям гроші, щоб вони могли вижити. А як надходить наш уряд? Правильно, він закочує гроші в дороги», - обурився співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Друга катастрофа - моральна, продовжив Вадим Рабінович.

«Україна повірила «слугам». Але тут в їх рядах з'явилася Галина Третьякова, заяви якої складно коментувати. А наговорила вона багато: і пропонувала бідним заборонити мати дітей, щоб не платити допомогу, і легалізувати секс-індустрію, не так давно раділа смерті колеги, і тепер евтаназію вирішила узаконити. Тобто, виходить, тепер, коли влада доведе вас до відчаю своєю бездарною політикою, ви зможете покінчити з життям у такий спосіб», - іронічно зауважив народний депутат, ще раз підкресливши, що подібні заяви і дії подібних Третьякової політиків ведуть до моральної катастрофи.

«Ми не знали, як позбавити влади Порошенка. Тепер не знаємо, як позбавити цих - «зелених» влади. А це по суті одна група, яка знищує нашу з вами країну», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися