Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Україна повинна дружити з Францією - нам є чому повчитися!

В Україні на запрошення одного з лідерів опозиції - народного депутата, співголови партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича - з робочим візитом перебуває делегація парламентаріїв сенату Франції, представники політичної, економічної, військової комісій - сенатори Наталі Гулі, Жоель Герра і Жан- П'єр Мога.

Високопоставлені гості провели ряд зустрічей, зокрема, з керівниками партії «Опозиційна платформа - За життя», на яких обговорювалися політичні, економічні, соціальні питання, і, звичайно ж, стан свободи слова в Україні.

Французькі сенатори підкреслили - вони не мають права втручатися у внутрішні справи нашої країни, проте запевнили, що уважно стежать за всім, що відбувається в Україні, в тому числі за ситуаціями навколо народного депутата, голови політради партії «ОПЗЖ» Віктора Медведчука і закриття в Україні трьох незалежних інформаційних телеканалів.

У свою чергу народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович запевнив, що зі свого боку проінформував французьких колег про все, що відбувається в Україні.

За результатами вже проведених зустрічей французькі депутати подякували українським колегам за теплий прийом і запросили українську делегацію на чолі з Вадимом Рабіновичем відвідати Францію з візитом у відповідь.

«Я вдячний за запрошення моїх колег в наступному місяці відвідати з робочим візитом Францію», - заявив Вадим Рабінович, запевнивши, що він особисто і репрезентована ним політична сила «ставимося до Франції як до найближчого друга».

«Я всю свою каденцію у Верховній Раді є членом групи дружби з Францією. Франція - країна, яка дала світу демократію і свободу, тому ми повинні з нею близько дружити. І якщо говорити про мою політичну позицію та позицію нашої фракції, нашої партії, то, думаю, її сміливо можна назвати «профранцузькою», тому що Україна бачила з боку Франції тільки добро. Нам є чому повчитися у французів!» - заявив Вадим Рабінович.

Співголова «Опозиційної платформи - За життя» висловив французьким колег слова подяки за те, що вони в такий непростий для всіх час знайшли час і можливість відвідати Україну з візитом.

У свою чергу Наталі Гулі, Жоель Герра і Жан-П'єр Мога назвали Вадима Рабіновича великим другом Фракції і вручили політику почесну медаль Сенату Франції.

Опубліковано: 13 червня 2021
×
Приєднатися