Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: У України набагато краще обличчя, ніж «харя» Яременка - його потрібно терміново прибирати!

Чому влада не діє і навіть не намагається реагувати на секс-скандал з народним депутатом, членом фракції «Слуга народу» Богданом Яременком; що поміняли українці на минулих виборах - владу чи «смотрящих»; яке рішення прийме Верховна Рада по землі і як буде діяти фракція «Опозиційна платформа - За життя» в разі позитивного голосування; як довго триватиме «гра зажерливих «слуг», - ці та інші теми прокоментував в прямому ефірі телеканалу ZIK народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

На думку політика, «в ідеалі тут взагалі не потрібно що-небудь говорити». «Я не хочу говорити про нехороших людей, які в робочий час за гроші платників податків невдало займаються викликом повій. Виходить, що у нас така влада, що навіть вдало повію викликати не може», - з іронією зазначив Вадим Рабінович.

Шокувала народного депутата інше - обіцянки, що Яременко піде зі свого поста в день скандалу, «слуги» так і не виконали, як і багато інших.

«У «Слузі народу» як і раніше немає ніякої реакції на цей скандал! Більш того, це питання навіть на порядку денному у них не стоїть. Яременко як і раніше залишається для них легітимним представником України на міжнародній арені. Колеги по фракції тиснуть йому руку, як герою. І цей депутат збирається бути обличчям нашої країни як глава парламентського комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва!? Я впевнений, що у нашої красивої України обличчя набагато краще, ніж харя цього пройдисвіта!» - обурився Вадим Рабінович.

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» попередив колег по парламенту, що очолювана ним політична сила не допустить того, щоб Яременко представляв Україну в будь-який з делегацій.

«Цього не буде, партія «Опозиційна платформа - За життя» цього не допустить! Та й гри зажерливих «слуг» напевно багатьом вже набридли! Якщо вони не приберуть Яременка, я обіцяю, що за ним в кожній поїздці будуть їздити наші жінки, і в Європі його будуть приймати відповідним чином!..» - попередив Вадим Рабінович.

Народний депутат наполягає: «Не можна так робити - не можна нескінченно плювати в обличчя людям! «Слуги народу» думають, що все розсмокчиться. Та не розсмокчиться! Ми все пам'ятаємо!»

У будь-якому випадку, вважає Вадим Рабінович, ці скандали допомогли українцям розкрити очі на нову владу.

«Тепер ми спостерігаємо за одужанням від цього вірусу, при якому нам здавалося, що веселий хлопець зі своєю веселою командою і креативними ідеями прийде і за п'ять хвилин побудує нову країну. Виявилося, що ідеї то у них є, але полягають вони в тому, щоб набити свої кишені і повернути до влади тих, хто при Порошенку царював. Ми в черговий раз поміняли не систему, а «смотрящих», - заявив політик.

Вадим Рабінович впевнений: «Час необмеженої влади закінчився, ми побачили її обличчя, а у вівторок вони ще й спробують продати нашу землю. Протягом доби вирішується доля нашої країни! Тому звертаюся до українців: всі, хто називає себе патріотами, ми повинні всі разом не дати продати нашу Україну!».

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» також упевнений і в тому, що «суспільству не потрібні ігри Яременка і його бригади».

«Як говорив Зеленський: «Ні обіцянок, ні пробачень». Тому ми вимагаємо відставки пройдисвіта, який заохочував сексуальну експлуатацію жінок за гроші платників податків і при цьому розповідає нам, як нам жити. Нам не потрібні такі «нові обличчя»! Це не «нові обличчя», а «старі покидьки!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 7 листопада 2019
×
Приєднатися