Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: У нас з очима все гаразд, а от у влади з головою - реальні проблеми!

Некомпетентність влади, захмарні тарифи, нескінченні «прогини» під МВФ, знищення судової і законодавчої системи можуть остаточно зруйнувати країну. Тому всі ті люди, які живуть з відкритими очима, які бачать, що насправді відбувається, повинні згуртуватися під єдиним гаслом «врятуємо Україну!»

До цього закликав народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на засіданні Погоджувальної ради лідерів депутатських груп і фракцій у понеділок, 26 квітня 2021 року.

За словами політика, він регулярно здійснює робочі поїздки по країні і бачить не поліпшення ситуації, про що любить розповідати влада, а тільки погіршення.

«Зараз кажу без всякої політики: проїхавши півкраїни, я побачив тільки зруйновану медицину. Я чую, що ми ніби як перемогли коронавірус, а бачу лікарні (особливо районні та міські), в буквальному сенсі знищені ​​«реформою Супрун» і її нинішніми «гідними» послідовниками; бачу лікарні, де хворих немає чим лікувати. Пам'ятайте, як нас дурили, мовляв, гроші підуть за пацієнтом? Зараз пацієнтів все більше, місць не вистачає, а гроші, мабуть, «заблукали» і потрапили до чиєїсь кишені... Але, мабуть, у мене щось з очима!..», - з іронією зауважив Вадим Рабінович.

Наступний пункт - економіка. Народний депутат нагадав про те, як на урядових трибунах і з телеканалів країни влада звітує про економічне зростання, перемоги чергових реформ і чергові досягнення уряду.

«А що побачив я? Я побачив катастрофу! Я побачив бізнес, який задавили поборами і податками. На одного працюючого - десять перевіряючих. Конкуренція є, але тільки у звалищ, де зубожілі люди почали шукати їжу. Люди тікають або збираються тікати з країни. Враження таке, що нас спеціально добивають. Але, знову ж таки, це у мене, напевно, щось з очима!» - не виключив співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Втім, вважає Вадим Рабінович, не можна стверджувати, що у влади взагалі немає перемог.

«Кілька місяців тому були переможно закриті опозиційні телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK. Тоді нам пояснили, що їх співвласники нібито фінансують тероризм, і пообіцяли «обов'язково пред'явити» документи, які це доводять. Але пройшло майже три (!) місяці, свободу слова вбили, а документи десь «заблукали», і ніхто їх не бачив. Мабуть, у всіх нас щось з очима!..», - звернув увагу політик.

«Економіки немає, розвитку немає, вбивається навіть маленька віра в майбутнє, а є тільки війна влади з партією «ОПЗЖ», є десятки надуманих кримінальних справ щодо нашим соратників, маса наклепів і жодного юридичного документа... Як в гірші роки за нашими активістами встановлено спостереження, а полювання за главою нашої політради Віктором Медведчуком і зовсім перетворилася в головну справу правлячої системи», - вважає Вадим Рабінович.

Втім, продовжив співголова партії «Опозиційна платформа - За життя», є й інше трактування подій.

«З очима українців все гаразд - вони бачать те, що є насправді. А саме: некомпетентність влади, захмарні тарифи, нескінченні прогини під МВФ, знищення судової і законодавчої системи. Все це може остаточно зруйнувати Україну. Тому ми з вами, вищий законодавчий орган парламентсько-президентської країни, не маємо права стояти осторонь, - ми повинні діяти!» - закликав колег по парламенту народний депутат.

«Скажіть, яка різниця, яка політична сила переможе в знищеній країні?! Тому сьогодні всі люди, які живуть з відкритими очима, які бачать, що насправді відбувається, повинні згуртуватися під єдиним гаслом «врятуємо Україну!». Я впевнений, що тільки сильна парламентська Україна може врятувати нашу державу...» - заявив політик.

«А що стосується влади... детально проаналізувавши все, що вона накоїла, я можу з упевненістю сказати наступне: з очима у нас - народу України - все гаразд, а от у вас - влади - з головою реальні проблеми!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 4 травня 2021
×
Приєднатися