Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: У «дірки» в Пенсійному фонді є прізвище, ім'я, по батькові та номер рахунку!

«Утворилася «чорна діра» в Пенсійному фонді» - цю неперевершену фразу різні влади говорять нам раз у чотири роки. У мене питання: яка діра?! Що значить «гроші зникли»?»

З таким питанням звернувся до представників влади народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович під час великого телемарафону «Діалог з країною».

Політик нагадав: «З року в рік влада заявляє, що не може залатати дірку в 172-мільярдний бюджет Пенсійного фонду. Зате на приватизацію «ПриватБанку» всього за одну ніч витратили приблизно таку ж суму... З наших з вами кишень вийняли гроші, вклали їх незрозуміло куди, а потім кажуть, що не можуть допомогти з пенсіями!».

Вадим Рабінович нагадав можновладцям: «Якщо в країні немає забезпеченого пенсіонера, вона не може вижити. Що ви скажете вашим дітям і онукам? Працюй все життя, як я, і будеш жебраком, як я? Так у всіх цивілізованих країнах світу люди, які виходять на пенсію, є забезпеченими, вони не хвилюються про гроші. Європейські пенсіонери подорожують по світу. Але це там, а в Україні ці люди просто приречені на виживання».

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» зауважив, що існуючу в країні пенсійну систему влада вважає рудиментом радянської епохи, а нової у неї немає.

«Постійно різні правителі весь Пенсійний фонд в розмірі приблизно 172 млрд вкладали в якісь сумнівні комбінації. Раз на чотири роки нам кажуть неперевершену фразу: ««чорна діра» в Пенсійному фонді». Яка діра? У дірки є прізвище, ім'я, по батькові та номер рахунку. Що означає «гроші зникли»?», - здивувався нардеп.

Повертаючись до питання «ПриватБанку», Вадим Рабінович висловив думку, що влада не може створити комісію з розслідування крадіжки в цьому банку, тому що боїться видати злочинців.

«Вони бояться, що спливуть прізвища, стане відомо, куди вкрали ці гроші. Бояться сказати, що пенсіонери погано живуть, тому що гроші вкрадені злочинцями. Тому пенсійні фонди, які існують сьогодні, повинні бути реконструйовані», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 20 листопада 2019
×
Приєднатися