Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Тисяча за вакцинацію – це нісенітниця! Влада намагається зробити чергове шоу перед виборами!

Тисяча гривень за вакцинацію – це абсолютна нісенітниця! Влада просто намагається зробити чергове шоу перед виборами.

Так, народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував в ефірі програми «Хард з Влащенко» на телеканалі «Україна 24» обіцянку президента Володимира Зеленського видати у вигляді сертифіката 1 тис. грн усім щепленим двома дозами вакцини проти коронавірусу.

«Це абсолютна нісенітниця! Я думаю, що грошей ніхто не отримає, до спортзалів, які закриті на карантин, люди навряд чи підуть масово. Влада намагається зробити чергове шоу перед виборами – це факт!» – вважає політик.

За словами Вадима Рабіновича, спочатку він теж зрадів ініціативі президента України Володимира Зелінського видати по 1000 грн. усім, хто має намір вакцинуватися від коронавірусу.

«Дорогі громадяни, влада пропонує вам видати сертифікати, які можна буде активувати за допомогою програми в смартфонах (мабуть, передбачається, що люди в сільській місцевості відразу кинуться скуповувати з полиць магазинів смартфони). Далі: ви зможете витратити ці віртуальні гроші («живі» гроші вам на руки ніхто не дасть) на абонемент у спортзал, концерт «95-го кварталу», туризм (можете аж за тисячу гривень подивитися на красу нашого зруйнованого села)». І, тим не менш, є ще кілька проблем: у вас обов'язково віднімуть 18% податку, а також військовий збір і, звичайно ж, варто побоюватися, щоб ці «нарахування» не позначилися на субсидіях, що необхідно враховувати законодавчо», – звернув увагу співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

При цьому політик наголосив, що йому не зрозуміло, «звідки влада намагається взяти ці гроші навіть теоретично!»

«Уже подейкують, що ці кошти візьмуть із якогось фонду. Але ж «ковидний фонд» уже витратили на дороги, а це означає, що створюватимуть нові. Отже, обкладуть нас ще якимось податком, бо більше грошей взяти нема де», – не виключив народний депутат.

«Взагалі, коли я з ранку читаю заголовки новин, то я майже завжди тішуся за «успіхи» нашої влади та за країну. Але вже ближче до обіду я вникаю в суть і починаю плакати. Тому що дії влади, і, зокрема, заохочення у вигляді тисячі гривень – це абсолютна нісенітниця! Я думаю, що грошей ніхто не отримає, до спортзалів, які закриті на карантин, навряд чи масово підуть люди, а те, що влада намагається зробити чергове шоу перед виборами – це факт!» – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 17 листопада 2021
×
Приєднатися