Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: «Роби бардак - я тут проїздом» - ось чесне гасло нинішньої влади!

На сьогоднішній день єдина людина, яка говорить правду в пропрезидентській фракції «Слуга народу», - це народний депутат, член фракції «Слуга народу» і глава Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Для мене заяви Третьякової дуже цінні, тому що вона - єдина людина в команді «зелених», яка говорить правду, висловлює те, що «слуги» думають насправді. Те, що вся команда Зеленського обговорює, Третьякова просто виносить на трибуну! Тобто вони хочуть стерилізувати людей, підняти собі зарплату і легалізувати проституцію. Богдана Яременка - депутата від фракції «Слуга народу» - помітили, коли він повій із залу Верховної Ради викликав, тому вони і вирішили легалізувати проституцію. Щоб все законно було!» - вважає політик.

До того ж, звернув увагу співголова партії «Опозиційна платформа - За життя», саме Третьякова займається законопроектом про опозицію, що, на його думку, є неприйнятним.

«Ви знаєте, хто займається законом «Про опозицію»? Третьякова! Ось та, яка сказала, що треба терміново легалізувати проституцію; та, яка сказала, що якщо люди бідні, то їх треба стерилізувати, тому що діти у них не підходять їй! І це говорить один з ключових політиків партії «Слуга народу», партії Зеленського! Розумієте, що відбувається в країні?.. Якщо сформулювати чесні гасла пропрезидентської команди, то вони звучать так: «Я можу все, але не вмію ні хріна!» і «Роби бардак - я тут проїздом!» Вони беруться за все, але у них нічого не виходить!» - обурився парламентарій.

«Це, безумовно, скороминуща влада. Але той збиток, який «зелені» нам завдадуть, боюся, буде непорівнянний навіть з тим, що накоїла команда Порошенка. Навіть Порошенко соромився таке творити, звертаючи увагу хоча б на атрибути держави. А ці вважають, що «мають право на помилки», нічого не бояться і просто відкрито вбивають нашу економіку», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 27 липня 2020
×
Приєднатися