Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Зграя, орда, сарана в нашій владі отримує грошей більше, ніж світові лідери!

В останні дні стало остаточно зрозуміло: у нової влади маса своїх проблем. Одна з них - вони недоплатили собі зарплату, і тепер вирішили виписати собі ж сотні тисяч премій чиновникам, в тому числі з непрацюючих міністерств.

Так іронічно народний депутат України, співголова «Опозиційної платформи - За життя» Вадим Рабінович прокоментував інформацію про підвищення зарплат і преміях українським топ-чиновникам.

«Візьмемо, наприклад, гендиректора остаточно розваленої «Укрпошти» (Ігор Смілянський - ред.). Громадянин США отримує зарплату в два рази більшу, ніж президент США Трамп (близько 1,9 млн грн на місяць - ред.)! Зграя, орда, сарана отримує грошей більше, ніж світові лідери! Те, що виплатять премії Коболєву і Вітренку, достатньо було б для того, щоб підняти пенсії (близько 700 млн грн - ред.)! Це ж маячня!..» - обурився Вадим Рабінович.

Ще однією божевільною ситуацією співголова «Опозиційної платформи - За життя» назвав боротьбу влади з пам'ятниками.

«З чим вони борються? Зараз новий «вятрович» бореться з тачанкою в Каховці. Кричать: «Давайте зносити тачанку!». Мізки собі позносьте, ідіоти! Якісь символи повинні залишатися у держави! Понад мільйон книг заборонили ввозити з Росії в Україну. Це велика перемога?! А в РФ, між іншим, заявили, що до четвертого класу будуть безкоштовно дітей годувати в школах. Ось у чому потрібно з нею змагатися! Зробіть безкоштовне харчування до п'ятого класу включно! А ви що робите? Зносити тачанку, яку не ви будували?!» - обурився Вадим Рабінович.

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися