Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Країною керують не «нові обличчя», а старі корупціонери і недотепи!

Зі зміною влади в Україні знову прийшла біда, тому що ті, кому ми повірили в черговий раз, ведуть країну в прірву. Про це заявив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

«Нинішня владна команда сформувала Кабінет Міністрів за якимось дуже дивним принципом: міністр повинен або в гей-парадах брати участь, або на фашистські концерти ходити, або належати до «групи Сороса»», - звернув увагу політик.

Вадим Рабінович вважає, що «під виглядом оновлення до влади прийшли або старі корупціонери, або нові люди, але тупі...».

«Ви ж говорили про гідність! А яка гідність у народного депутата від «Слуги народу» Богдана Яременка, який листувався з повією в Раді (нехай це і його особиста справа)? Хіба він - глава парламентського комітету з міжнародних справ - може бути обличчям нашої країни? Ні, він - не обличчя, а рожа! Якби він думав про країну, то після цього скандалу сам склав би з себе повноваження! А замість цього він ще й журналістів звинуватив у тому, що вони опублікували листування. А як поводяться колеги по його фракції? Ні, вони не засуджують його дії, навпаки, вони висловлюють свою підтримку і тиснуть йому руку», - обурився політик.

Сумнівається співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» та в компетенції міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова, який вважає, що «тотальна приватизація знищить корупцію».

«Міністр Милованов, який, до слова, сам себе назвав дебілом, сказав наступне: «Ми повинні продати всі найбільші підприємства України, щоб уникнути корупції». Де зв'язок?!.. Ще одна його заява: влада хоче продати землю не для наповнення бюджету чи збільшення соціальних виплат, а для погашення зовнішніх запозичень. Але це ж неприпустимо!.. Ми що, приречені на цих шизофреніків?!», - дивується Вадим Рабінович.

Окрема порція критики від народного депутата дісталася і прем'єр-міністру Олексію Гончаруку і очолюваному ним Кабінету Міністрів.

«Після парламентських виборів президент Зеленський нам сказав, що прем'єр-міністром буде справжній всесвітньо визнаний економіст. Знайшли вони цього Гончарука, який, як з'ясувалося, свій диплом купив десь в переході... Може, він розумний сам по собі? Ні! Він елементарних речей, виявляється, не розуміє, і збирається вчитися управляти економікою у нас - у політиків з досвідом. А тепер уявіть, що пацієнт прийшов до стоматолога, де замість лікаря його чекає дресирувальник, який хоче вчитися лікувати зуби на цьому пацієнті. Хіба останньому це сподобалося б? Навряд чи! А нам сказали, що зараз ті люди, які писали жарти в «95 кварталі», знайомили президента з дружиною і тещею, наведуть в країні порядок... Та який порядок вони можуть навести?!», - обурився політик.

Співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» звернувся до українців: «Люди, прокиньтеся! Жити хочеться краще, а доводиться веселіше».

Проте, він упевнений, що «ми не приречені на це». «Якщо президент Зеленський зі своєю командою не виправлять ті помилки, які вони роблять, то народ на наступних виборах скаже: «Так, ми помилилися, але ми це зараз виправимо», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 6 листопада 2019
×
Приєднатися