Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Країні потрібні зміни! Залякати «ОПЗЖ» не вийде - перемога буде за нами!

У четвер, 9 вересня, під стінами Верховної Ради України на мітинг зібралися тисячі активістів та прихильників політичної партії «Опозиційна платформа - За життя». Жителі Закарпаття, Харкова, Прилук, Чернігова та інших регіонів і міст України зібралися з однією метою: висловити свій протест проти тиску влади на опозицію.

«Друзі, нас багато! Я вперше бачу, що ця площа не змогла всіх вмістити. І все тому, що ми починаємо підніматися з колін, адже далі так тривати не може! Тарифи - захмарні, виживати людям нема за що, під арештом перебуває лідер найбільшої опозиційної партії. Ще кілька днів тому я був впевнений, що Віктора Медведчука звільнять, адже аргументів, які б дозволяли далі його утримувати під домашнім арештом, немає. Але влада не зробила цього...», - заявив народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, виступаючи перед багатотисячним мітингом.

Політик звернув увагу на те, що влада продовжує свою політику знищення свободи слова в Україні - вона як і раніше забороняє газети, телебачення, інші медіа. «Нам же влада дозволяє тільки працюівти і вмирати. Жити - не можна!» - обурився народний депутат.

«Я відкрив підручник 5 класу і з жахом дізнався, що ніякої Великої Вітчизняної війни не було, а була Німецько-Радянська війна. В сучасній Україні щодня відкриваються пам'ятники вбивцям із СС «Галичина»... Як ми дожили до того, що бандити і вбивці стають героями, а справжнім героям зносять пам'ятники? Коли говорять: «Банду геть!», то, очевидно, мають на увазі цю банду, яка перекручує історію, і ми не повинні допустити такого розвитку подій, ми не повинні допустити фашизму в країні!» - закликав народний депутат.

Звернув увагу Вадим Рабінович і на заяву радника Президента України, який анонсував плани прийняти 5000 афганських біженців, які «розумніші та грамотніші українських громадян, і тому їх будуть залучати до розвитку країни...».

«Замість того, щоб розвивати потенціал наших людей, влада крок за кроком вбиває промисловість, культуру, свободу слова. Українська влада готова завозити в Україну афганців, аби прогнутися під якогось заокеанського дядька. І при цьому радник Зеленського стверджує, мовляв, «нічого, бюджет витримає...». Виходить, витрати в 50 млн на біженців бюджет витримає, а українським пенсіонерам дати копійку - не витримає! Витрачати сотні мільйонів на покупку списаних кораблів - це можна, а пенсіонерам, вчителям, лікарям - нічого... Невже влада не має нічого для наших громадян, а будь-хто, хто сюди приїжджає, може стати членом наглядових рад держкомпаній і отримувати мільйони? Приїжджають до нас з Польщі, Америки, і знищують наші підприємства, залишаючи їх зі збитками. Може, час саджати за грати цих спостерігачів, які приїжджають розкрадати нашу країну ?!» - запропонував співголова партії «ОПЗЖ».

Втім, вихід є, впевнений Вадим Рабінович. «Ми переможемо, якщо ми зрозуміємо, що тільки ми відповідальні за нашу країну. Ми переможемо, якщо не будемо сидіти по домівках і чекати, що за нас хтось щось зробить. І з приходом такого розуміння за нами буде й перемога» - впевнений політик.

«Сильна країна з розумними люди і величезними резервами не приречена жити в злиднях і викликати жалість у сусідів. Треба гнати поганою мітлою МВФ, треба припинити виплати по боргах і направити всі кошти на соціальні програми - ось наша позиція. У будь-якому випадку, у влади не вийде нас залякати! Голосуйте за партію «ОПЗЖ», і ми переможемо!» - закликав Вадим Рабінович.

Опубліковано: 9 вересня 2021
×
Приєднатися