Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Країна біля прірви, але влада не зупиниться у переслідуванні Медведчука і закритті телеканалів

Сьогодні українці не вірять нікому і нічому, а вже тим більше владі. А події останніх років і особливо останніх днів свідчать лише про одне: українське суспільство знаходиться на краю прірви.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в програмі «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24».

«Починаючи з 2014 року, невіра до системи влади дійшла до тієї точки, що люди взагалі нічому не вірять. А останні події навколо політиків свідчать про те, що наше суспільство - на краю прірви. Мер Кривого Рогу Павлов застрелився, - так говорять. Депутат Поляков, з яким я на днях був в ефірі, помер «за нез'ясованих обставин»... Так, такі речі трапляються, але коли це відбувається з опозиційними депутатами, це, погодьтеся, виглядає щонайменше дивно», - звернув увагу політик.

Вадим Рабінович підкреслив, що ні українці, ні політики не вірять версіям влади, навіть якщо це стосується самої влади.

«Візьмемо ситуацію з замахом на помічника президента Зеленського Сергія Шефіра. Я готовий прийняти будь-яку здорову версію, але я не вірю в історію про те, що «всі і все кинуто на пошуки, але ми нічого не знайшли...». Чому президент і новий глава МВС відразу ж заявили, що «швидше за все ми нікого і не знайдемо»? Чому ви так себе налаштовуєте? Хто тоді непрофесійний - бандити чи ви?..», - задався питанням співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Висновок невтішний, зауважив політик, «мені здається, що країна занурюється в темряву...».

«Ви тільки послухайте, що кажуть «слуги народу» про смерть їх колеги! Народний депутат, глава комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Галина Третьякова написала «на одного ворога менше»... Це пише людина, яка раніше говорила про «стерилізацію тих, хто дає суспільству неякісних дітей...». Як така аморальна людина може бути представником монобільшості, представником лідируючої в країні партії?» - обурився Вадим Рабінович.

Прокоментував співголова партії «ОПЗЖ» і події навколо Михайла Саакашвілі, який зараз перебуває у в'язниці в Грузії.

«Основну частину реформ нинішня влада доручила екс-президенту Грузії Михайлу Саакашвілі і його Офісу простих рішень. Але він не витримав і в результаті втік до Грузії... Уявіть, якого «чудового результату» здобули реформатори, якщо їх головний реформатор вирішив втекти в грузинську в'язницю?.. У мене ще одне питання: виходить, що будь-який громадянин може залізти в фуру з кропом і втекти до Грузії?..» - з іронією зауважив Вадим Рабінович.

«І це не перший подібний випадок, - нагадав політик. - Я - глава другої за величиною фракції в парламенті - фракції «ОПЗЖ» - вимагаю вас відповісти на моє запитання: хто викрав суддю Чауса із сусідньої держави? Де він зараз?..»

«Не можна перетворювати державу на цирк! І я вважаю, що будь-який інцидент, і особливо той, в якому страждає опозиція, потрібно розглядати під мікроскопом. Адже ми не знаємо, що влада придумає робити з нами в «наступній серії». Адже закриті телеканали, продовження арешту глави політради нашої партії Віктора Медведчука за новими надуманими справами, свідчить про одне: влада не зупиниться!..» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 9 жовтня 2021
×
Приєднатися