Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: РНБО ламає долі людей!

Рада національної безпеки і оборони - це дорадчий орган при Президентові України. Він не має права писати ні «списки олігархів», ні «злодіїв в законі», ні будь-які інші.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в програмі «Хард з Влащенко» на телеканалі «Україна 24».

«Я дивуюся, як країну розучили бачити головне і замінювати його другорядним. Давайте поставимо питання по-іншому: яке взагалі відношення РНБО має до складання будь-яких списків? Та таке ж, як я - до режиму Піночета в Чилі або ми всі до мавп в Конго! РНБО - це дорадчий орган при Президентові, і ніякі «списки олігархів» або «злодіїв в законі» він писати не має права! У членів РНБО Президент може лише поцікавитися, яку плямисту або неплямисту корову треба купувати!» - обурився політик.

Тим часом, продовжив Вадим Рабінович, влада наділила РНБО надповноваженнями і такими інструментами, які допомагають чинити тиск на політичних опонентів.

«Це просто безумство! Яке право має РНБО вирішувати, що «ця людина - олігарх», а «та - вбивця»?! Яке право має РНБО вирішувати, що ми транслітерацію неправильно зробили? У нас що, законів немає?! Так перепишіть всю юридичну систему, зберіться в Верховній Раді, проголосуйте своєю монобільшістю за зміни до Конституції - вперед!.. Але поки РНБО ламає долі людей! Я, наприклад, знаю людину, яку внесли в так званий «список контрабандистів», хоча вона до контрабанди взагалі ніякого відношення не має! «Обілечують» всіх підряд, хоча права на це не мають!» - констатував Вадим Рабінович, висловивши жаль, що, будучи в опозиції, вплинути на ситуацію в країні поки не може.

Опубліковано: 20 жовтня 2021
×
Приєднатися