Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Шароварні дебіли у владі довели країну до краю прірви: нам загрожує розпад і знищення!

«Гральний бізнес - це маленька частина плану по знищенню України, який радісно, ​​під веселі крики, хіхоньки та відосікі втілюють в життя «соросята» і подібні ним виродки».

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в четвер, 2 липня.

Політик нагадав про те, що Президент України Володимир Зеленський досі не відреагував на звіряче побиття людей у ​​Вінниці та Харкові.

«Людина минулого тижня потрапила у реанімацію, а президент мовчить. Нацкорпус оголосив, що вони йдуть до Мін'юсту з вимогою заборонити партію «ОПЗЖ», а Зеленський - мовчить! Виходить, що веселий радісний гул націоналістів підтримується владою», - заявив Вадим Рабінович, помітивши, що самого президента «останнім часом ми побачили тільки в кіно і в «відосіках» - більше Зеленського і не видно».

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» також зауважив, що «під це все, в найбільш «вдалий» час, влада прибирає главу Національного банку України Якова Смолія».

«Відставка Смолія - ​​справа правильна, але момент вибрано неправильний. Не може глава НБУ взяти і написати заяву про відставку!.. Мабуть він, м'яко кажучи, не підходить Україні. Але якщо ти хочеш піти, то відповідай за все, що накоїв! А так він зараз з нашими мільярдами поїде і поруч з Гонтаревою в Лондоні особняк буде собі будувати... Це не відставка, а капітуляція України перед черговим злодієм!» - заявив Вадим Рабінович.

Він звернув увагу, що все це відбувається як раз в той момент, коли «в усьому світі криза, коли у нас криза управління державою, нездоровий прем'єр-міністр, який не знає що робити, та ще й «хіхонькі» на Банковій!. .».

У будь-якому випадку, вважає Вадим Рабінович, немає ніякого значення, хто управляє Національним банком України. «Якщо НБУ грабують впродовж останніх чотирьох років то Гонтарева, яка тепер живе в Лондоні, то Рожкова - її спільниця, на яку є купа плівок, але немає жодної кримінальної справи... А аферу з облігаціями позик ще належить розсьорбувати правоохоронним органам!», - зауважив політик.

Звернув Вадим Рабінович увагу і на те, що всі ці події супроводжуються ще й тим, що українців не пускають до Європи.

«Повірте, найближчим часом і не пускатимуть – з «безвізом», схоже, покінчено! І як «вишенька на торті» - Петро Олексійович Порошенко замість того, щоб перебувати у в'язниці, каже прокурору: «Пустіть його в туалет...» Зрозумійте, це наруга над країною - ось ці шароварні дебіли довели нас до того, що ми знаходимося над краєм прірви: нам загрожує розпад і знищення», - обурився народний депутат.

«І сьогодні монобільшінсть вважає правильним розглядати три дні поспіль закон про гральний бізнес! Їм аби продовжувати вбивати країну. Про коронавірус вже ніхто не говорить - пандемія з'являється, коли їм вигідно! Влада готує зрив виборів, як єдину міру для того, щоб врятувати себе. І скінчиться все це дуже і дуже погано для тих, хто думає, що вони мають монополію на все: на крадіжку, на вулицю. Але так не буває! Люди піднімуться в останній момент, терпець урветься і чим це закінчується - ми вже знаємо...», - нагадав Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» з глибоким жалем констатував і те, що Президент Зеленський «не закінчив епоху бідності, не дав обіцяну вчителям і лікарям зарплату в 4 тисячі доларів, він не закінчив будувати європейські дороги».

«Він рік тому, як в країні дурнів, всім нам сказав: «Посадіть ваші грошики і чекайте, поки виросте грошове дерево...». І вся країна сидить, як ті дурні, і дивиться на нього! Досить вже чекати - все з ним зрозуміло! Влада в глухому куті, президент не здатний впоратися з ситуацією. Я думаю, що і він це, до речі, розуміє. Зеленський сам усвідомлює, що пішов не тим шляхом, але зробити з цим вже нічого не може. Нам же - «Опозиційній платформі - За життя» - потрібно простежити  за тим, щоб те, що відбувається не позначалося на людях і намагатися захистити український народ. Ми повинні надати «подушку» безпеки від «слуг», які стали панами», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 2 липня 2020
×
Приєднатися