Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Сьогодні відбувається судилище над опозицією! Але ми знаємо, чим все це закінчується!

У вівторок, 20 липня, Київський апеляційний суд розглядав апеляцію, подану адвокатами народного депутата України, голови політради «Опозиційної платформи - За життя» Віктора Медведчука про скасування продовження домашнього арешту. Наступне засідання відбудеться 30 липня о 10:30.

Суддя у справі зазначив, що суд щойно отримав 13 томів матеріалів справи з Печерського райсуду, і тому необхідно ознайомитися зі справою більш детально.

Однак в опозиції вважають, що справа Медведчука просто-напросто затягується з ряду причин - починаючи з відсутності фактів винності опозиціонера, закінчуючи відволіканням уваги громадськості від глобальних проблем в країні.

«Якби у влади був хоча б один аргумент, який підтверджує вину глави політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука, то прокурори від радості вже на столі б танцювали. Але всі бачать - у них нуль аргументів! Нам говорили, що нададуть докази... Де вони? Їх немає!» - заявив народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович після засідання суду.

Політик нагадав, що за такою ж схемою - без доказів провини - влада закрила три опозиційні телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK, а також за дзвінком з СБУ вимкнула з ефіру створений журналістами «Перший незалежний».

«Все, що сьогодні відбувається - це судилище над опозицією! У влади немає фактів, а є лише бажання посадити всіх незгодних в тюрму... Але ми знаємо, чим все це закінчується!» - зауважив Вадим Рабінович.

Разом з тим співголова партії «Опозиційна платформа - За життя», на відміну від колег, акцентував увагу на «досягненнях» «зеленої» влади.

«Мої колеги говорять про провалт нашої влади, а я скажу про її «досягнення»: їм вдалося продати землю України, їм вдалося при пенсії у 2000 грн зробити платіжки 3000 грн, їм вдалося поставити під контроль західних країн практично всі серйозні вітчизняні підприємства, їм вдалося легалізувати гральний бізнес... Я думаю, що їм ще багато що «вдасться», якщо ми з вами «не візьмемо голову в руки» і нормально не проголосуємо в наступний раз», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 29 липня 2021
×
Приєднатися