Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович розповів, як здійснюється керівництво у партії «Опозиційна платформа – За життя»

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в інтерв'ю «112 Україна» розповів, як здійснюється керівництво у партії «Опозиційна платформа – За життя».

Так, за словами Вадима Рабіновича, у партії ще не ухвалено рішення щодо того, кого висувати кандидатом у президенти України на можливих дострокових виборах.

На запитання: «Рейтинги Вашої партії, згідно із соцопитуваннями, неухильно ростуть. Як ви ставитеся до того, що Юрій Бойко є одним із лідерів президентських перегонів?», Вадим Рабинович відповів:

«Вибори президента України були рік тому, і про наступні вибори думати поки рано. Можливо, Зеленський докерується до того, що будуть позачергові президентські вибори, але зараз про це говорити зарано. Тому, звісно, в партії не ухвалювалися жодні рішення щодо майбутнього кандидата в президенти на наступних виборах. Зараз ми готуємося до місцевих виборів.

Щодо Юрія Бойка, то він був кандидатом від ОПЗЖ на виборах президента 2019 року. Ми тоді об'єдналися заради майбутнього країни, і, хоча кандидатами у президенти були я і Бойко, я відмовився від участі в президентських перегонах. І на засіданні Стратегічної Ради ми ухвалили рішення висунути Бойка на виборах як кандидата у президенти. На наступних виборах, я переконаний, також у нас буде відповідне рішення. Як ви знаєте, у нас партія ідеологічна, не вождистського типу. Ми з Юрієм Бойком – співголови партії. Рішення про те, хто буде кандидатом від партії на виборах президента України, ухвалюватиме Стратегічна Рада, а затверджуватиме – З'їзд партії».

На уточнююче питання про те, як ухвалюються рішення у партії «Опозиційна платформа – За життя», Вадим Рабінович відповів:

«Співголови партії здійснюють загальне керівництво діяльністю партії, а також представляють партію перед усіма підприємствами, установами і організаціями всіх форм власності. Рішення співголів оформляються виключно за підписом нас обох.

Найважливіші рішення ухвалюються на Стратегічній Раді партії – це вищий орган управління у період між засіданнями Політради і з'їздами партії. Керівником Стратегічної ради є Віктор Медведчук. Відповідно до Статуту, він представляє ОПЗЖ у відносинах із органами державної влади, органами місцевого управління. Він підписує усі договори від імені ОПЗЖ і фінансові документи.

Стратегічна Рада партії є вищим керівним органом у період між засіданнями Політичної Ради партії. До складу Стратегічної Ради входять чотири посадових особи – це співголови партії Вадим Рабінович і Юрій Бойко, голова Політичної Ради партії Віктор Медведчук і голова Виконкому Сергій Льовочкін».

 

Опубліковано: 20 липня 2020
×
Приєднатися