Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович розкрив чергову аферу влади!  Біженці допоможуть освоїти мільйони?

Українська влада вигадала чергову аферу, головними дійовими особами в якій будуть біженці, які перебувають на кордоні Польщі та Білорусі.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Ток-шоу №1 з Василем Головановим» на телеканалі «Україна 24».

Політик зауважив, що особисто він не знає жодного мігранта, жодного біженця, котрий готовий добровільно приїхати саме в Україну.

«Ну не бачив я таких, тому вважаю, що їх планують до нас просто завозити.  Мігранти ж розуміють, що краще втекти куди-небудь аби не жити в Україні…», – зауважив народний депутат.

Вадим Рабінович звернув увагу, що міграційна криза відбувається не на українському кордоні, тому заяви української влади дають привід думати про чергову аферу, яку вони вигадали.

«Жоден мігрант, жоден біженець в Україну не проривається!  Усі сутички відбуваються на кордоні Польщі та Білорусі, та й ні в Білорусь, ні в Польщу люди не збираються – вони до Німеччини хочуть!  Тому є привід вважати, що українська влада задумала чергову аферу, і полягає вона в тому, щоб під приводом посилення наших кордонів «освоїти» сотні мільйонів, а як саме вони збираються їх витрачати – невідомо», – наголосив співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Опозиційний політик упевнений – «зелені» підуть на все, щоб утриматись при владі.  Водночас його вкрай обурює те, що влада не вважає за потрібне розмовляти та ділитися своїми планами з українцями.

«Вдумайтеся: про плани нашої влади завезти сюди біженців українцям проговорився європейський комісар, а наша влада і слова не сказала про долю своєї країни!  Європа, давши нам 1,2 млрд дол., збирається завести в Україну безмірну кількість сирійців та афганців.  Та на це жодна країна у світі, окрім України, не погодилася!  А нашій «зеленій» владі все одно, що буде з країною, з народом – вона рабськи схиляє голову перед європейськими чиновниками», – обурився політик.

Водночас Вадим Рабінович запевнив, що він як співголова другої за кількістю депутатів фракції в парламенті – «ОПЗЖ» – «не дозволить владі привести в Україну іноземців і вбити свій власний народ!»

Опубліковано: 25 листопада 2021
×
Приєднатися