Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Провал Радою нашого законопроекту щодо пенсій - це повний цинізм і обман виборців!

Верховна Рада України відправила на повторне перше читання поданий фракцією «Опозиційна платформа - За життя» проект закону про право на пенсію для жителів ОРДЛО «Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію». Народні обранці дослухалися до попередження уряду про значні витрати на реалізацію закону, продемонструвавши, що для них добробут людей - не в пріоритеті.

Це голосування прокоментував журналістам в кулуарах парламенту народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

Політик обурений тим, що влада своїми діями просто-напросто позбавила людей, які опинилися по інший бік лінії розмежування, законно зароблених пенсій.

«Людей, які жили в Донецьку і Луганську, які не знали ні Януковича, ні Турчинова, нікого, а просто проживали життя, влада позбавила пенсій! Влада заявляє: «У них там не такі погляди, давайте їм пенсії не платити...». Але ж це люди, які працювали все життя на Україну! І тепер тим, хто опинився по той бік лінії розмежування, вони не будуть видавати пенсії?! За що їм це?» - обурився Вадим Рабінович, назвавши провал даного законопроекту «повним цинізму і обманом виборців».

Народний депутат нагадав про те, що «сам Зеленський піднімав це питання і говорив: «Не можна, щоб люди вмирали в чергах на пунктах пропуску». «Ми запропонували, щоб люди з непідконтрольних територій хоча б не раз в два місяці бігали з цим папірцем, а хоча б раз на півроку. Влада провалила це рішення з цинізмом!» - резюмував співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

Нагадаємо, що поданим фракцією «Опозиційна платформа - За життя» законопроектом «Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію» пропонувалося: спростити процедуру доказу права на виплату пенсій та її розміру шляхом скасування обов'язковості надання паперових документів щодо осіб, які мають право на пенсії і які змушені були залишити або покинути своє місце проживання в результаті або щоб уникнути негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних про явищ насильства, порушень прав людини і надзвичайних ситуацій природного або техногенного характеру; скасувати для зазначеної категорії осіб обмеження по можливості одержати не виплачену пенсію тільки за три роки, в тому числі спадкоємцями; врахувати можливість докупки страхового стажу без застосування санкцій подвоєння суми єдиного внеску; врегулювати особливий режим і порядок отримання пенсій для пенсіонерів, які залишилися проживати на тимчасово окупованих територіях України.

Опубліковано: 5 лютого 2020
×
Приєднатися