Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Президент Зеленський не виконав жодної обіцянки! Може, йому пора піти?..

«На жаль, ми живемо в країні, де вакцини від коронавірусу немає і не буде, миру немає і не буде».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

Політик нагадав заяву Президента України на початку його каденції.

«Тоді Зеленський заявляв, що якщо за рік він не встановить мир на Донбасі, то піде. Так, може, час прийшов?.. Далі - як бути з «планом Б», про наявність якого ви, пане президенте, говорили? Я вважаю, що все це суцільна методична, м'яко кажучи, брехня, тому що жодну з ваших обіцянок ви не виконуєте», - зауважив Вадим Рабінович.

Тому, вважає співголова партії «Опозиційна платформа - За життя», єдине, що сьогодні може врятувати країну - це прийняття Верховною Радою України законопроекту про посилення відповідальності за невиконання політиками передвиборчих обіцянок аж до кримінального покарання.

«Наші політики своїми язиками вже і заводи з фабриками побудували, і космічний простір з Великим театром підкорили. На ділі ж все далеко не так - все знищено, економіка зруйнована, державні інститути - теж», - звернув увагу Вадим Рабінович.

Більш того, політик не виключає, що найближчим часом влада може порушити кримінальні справи на деяких з чиновників.

«Наприклад, якщо новообрані голови міст будуть самостійно почнуть закуповувати російську вакцину від коронавірусу, то, гадаю, вже через кілька днів на них почнуть порушувати кримінальні справи. Тому що ця влада нічого іншого просто не вміє! Навіть за те, що ми з Віктором Медведчуком їздили до Москви на переговори з представниками партії «Єдина Росія» задля встановлення миру на Донбасі, було відкрито дві кримінальні справи і призначені якісь лінгвістичні експертизи. «Слуги» ж нічого не роблять - тільки крадуть і полюють на опозиціонерів, які бажають миру своїй країні», - зауважив народний депутат.

Але, як би там не було, українське суспільство починає одужувати, і це показує остання соціологія, заявив політик і подякував українцям за високу підтримку політичної партії «Опозиційна платформа - За життя».

«Я всім вдячний за те, що ви, дорогі українці, разом з нами повірили в світле майбутнє нашої країни. Ми переможемо!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 11 січня 2021
×
Приєднатися