Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» - за нейтральну Україну, яка дружить і з США, і з іншими країнами!

Україна повинна бути нейтральною країною, дружити як з США, так і з іншими країнами, а не віддавати свою незалежність за невигідні для неї кредити.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі нового політичного ток-шоу «Діалог з країною» на телеканалі «Live».

«Я представляю партію «Опозиційна платформа - За життя», члени якої бачать Україну нейтральною країною. Ми обов'язково повинні дружити з США, тому що Штати - це велика і сильна країна, і ми обов'язково повинні дружити з іншими країнами. Ось тільки під дружбою ми повинні розуміти вигоду, перш за все, для українського народу», - вважає політик.

Вадим Рабінович зауважив, що до нинішнього катастрофічного стану справ в Україні привела «ідеологія Остапа Бендера «закордон нам допоможе»», яку активно сповідує влада.

«Особисто я хочу одного: щоб інтереси нашої країни були захищені, щоб ми не купували металобрухт тільки тому, що нам потрібно перед кимось прогнутися», - заявив народний депутат, підкресливши, що він «не проти безоплатної допомоги від західних країн, але потрібно розуміти, що ми для них - індіанці з намистом, і вони ставляться до нас так само, як і до афганців...»

Разом з тим співголову партії «Опозиційна платформа - За життя» вражає те, як вже друга після «Майдану» влада відмовляється говорити про результати своєї роботи, постійно прикриваючись патріотизмом.

«Влада набрала «спостерігачів» в державні корпорації, які «висмоктали» з бюджету 250 млн. Влада купує вугілля за невідомою ціною, а народ в своїх платіжках бачить захмарні цифри», - обурився політик.

«Я вважаю, що критерієм роботи будь-якої влади є рівень життя громадян. Можна скільки завгодно розповідати про те, як «ми побудуємо комунізм» і обіцяти «золоті гори», але є ж факти... Я - за Америку, але хотілося б побачити результати допомоги США Україні за останні 8 років: їсти нічого, холодильники порожні, а ми знову будемо боротися незрозуміло за що...», - зауважив народний депутат.

«Ми не повинні віддавати свою незалежність за невигідні для нас кредити, за «причеп» в наглядових радах і судах, які витрачають мільйони і не роблять наші суди незалежними. Ми повинні, нарешті, почати будувати свою країну - нейтральну, незалежну Україну, з якою буду рахуватися, з якою будуть хотіти дружити», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 7 вересня 2021
×
Приєднатися