Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» - найкраща, і ми встановимо дружні та партнерські відносини з Китаєм!

6 липня о Пекіні пройшов Саміт Комуністичної партії Китаю і світових політичних партій. Участь в заході, а він відбувся в форматі відеозв'язку, взяли генеральний секретар ЦК КПК і голова КНР Сі Цзіньпін, більше 500 лідерів політичних партій, а також близько 10 тисяч представників політичних організацій з понад 160 країн світу.

Серед запрошених учасників Саміту - лідери політичної партії «Опозиційна платформа - За життя», народні депутати України Вадим Рабінович і Юрій Бойко.

«Ми з Бойком запрошені як учасники. Пишаємося, що і Україна представлена ​​на цьому світовому форумі! Пишаємося, що нас з Бойком показують на тлі прапора нашої країни! Пишаємося міжнародним авторитетом нашої політичної сили! «ОПЗЖ» - найкраща!» - написав Вадим Рабінович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Дуже важливий факт того, що представники партії «ОПЗЖ», яку поважають і визнають, були запрошені на цей чудовий саміт за участю світових лідерів. Ми з ними плідно поспілкувалися, ми дали сигнал, що в Україні, яка останнім часом через дії влади все частіше виявляється на задвірках цивілізації, є нормальні люди, які думають про країну та її народ», - розповів народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» на підсумковій прес-конференції для українських ЗМІ.

Політик вважає: сьогодні Україна має докласти зусиль для розвитку торгових відносин з усіма ключовими гравцями світового ринку, «а тим більше з такою країною, як КНР».

«Ми повинні зміцнювати економічні зв'язки, покращувати інвестиційний клімат, а не влаштовувати провокації на кшталт тієї, яка сталася з заводом «Мотор Січ». Адже до нас люди приходять з відкритою душею, вони готові вкладати гроші в нашу економіку, а йдуть пограбовані. І це наша влада називає «інвестиційним кліматом», - обурився Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» нагадав, що «основа, базова цінність нашої партії - це нейтралітет, а можливість торгувати з усіма міжнародними партнерами - це пріоритет».

«Ми повинні думати про те, що вигідно нашій країні: купувати, де дешевше і продавати там, де дорожче - так, як це роблять усі цивілізовані країни світу. А якщо ми будемо продавати свої суднобудівні заводи і купувати списані кораблі за кордоном - з цього нічого не вийде», - впевнений народний депутат.

І замість того, щоб думати стратегічно, «зелена» влада не будує, а тільки руйнує.

«За останній час ми ні з ким добросусідських відносин не встановили, ніяких «потеплінь» ми не спостерігаємо, тепер всі сусіди України для нас - вороги. Той же секретар РНБО Данилов заявив, що головний стратегічний союзник України - це Великобританія. Так, можливо вона й добра, але вона далеко!..» - зауважив політик.

Але як би там не було, співголова партії «ОПЗЖ» впевнений, що Україна рано чи пізно повернеться до політики добросусідських відносин. «Я впевнений, що ми обов'язково встановимо дружні і партнерські відносини з Китаєм після того, як « ОПЗЖ» переможе на виборах», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 7 липня 2021
×
Приєднатися