Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: «ОПЗЖ» блокуватиме роботу депутата Третьякової до тих пір, поки вона не піде з Ради

За жодне з скандальних звинувачень народний депутат, член фракції «Слуга народу» Галина Третьякова поки не вибачилася. Принаймні, в опозиції їх не почули.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ексклюзивному коментарі телеканалу «112 Україна».

«Я не чув, щоб народний депутат від фракції «Слуга народу» Галина Третьякова вибачалася за свої висловлювання. Після своєї хамської, ідіотської і профашистської заяви вона абсолютно впевнена в своїй правоті. Під час мого виступу з парламентської трибуни вона щось там гавкала, потім і сама піднялася з промовою. Та й мова йде навіть не про неї - з цією людиною все ясно і говорити з нею нема про що. Мова ж про те, що Третьякова - одна з ключових гравців команди «слуг народу», вона - голова профільного комітету Верховної Ради України. Вона сказала те, про що говорять між собою «слуги». І завдяки їй тепер ми знаємо, про що вони насправді думають», - звернув увагу політик.

З усього почутого Вадим Рабінович зробив невтішний висновок: «слуги», які перетворилися в панів, «хочуть скоротити населення України».

«Я говорив і ще раз повторю: з Міжнародним валютним фондом підписаний секретний меморандум про зниження населення України до 10 млн осіб. І зараз «слуги» займаються втіленням цього. Підтвердження тому - заява Третьякової про те, що бідних людей потрібно стерилізувати, оскільки у них через бідність народжуються не такі хороші діти. Вдумайтеся, український народе! Після слово «стерилізувати» вона все ще перебуває в Раді, вона - один з лідерів «слуг» і вони не збираються її прибирати! За що це нам?» - обурився Вадим Рабінович.

За словами народного депутата, він звертався з цього приводу до представників монобільшості і говорив їм: «Хлопці, якщо ви не реагуєте на такий фашистський виступ, то ви - посібники фашистів. У відповідь вони сміються і кажуть: вона - хороша людина... Чим вона «хороша»? Тим, що закликає бідних українців, які зубожіли через цю владу, стерилізувати? Вдумайтеся!»

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» вважає, що «з цими «слугами» не можна нормально розмовляти - вони нахабно дивляться в очі і брешуть, вони рік тому розповідали нам про «нове життя», про «нові віяння», про «нові обличчя», а тепер хочуть нас всіх стерилізувати!»

Обурює Вадима Рабіновича і відсутність реакції на скандальні заяви «слуги» Третьякової і з боку Президента України.

«Нещодавно він назвав Третьякову «торпедою», але не сказав, чи буде через цю «торпеду» виросте або знизиться рейтинг його партії. І взагалі до чого тут «торпеда»? Що за відосики? Та мені взагалі наплювати, «торпеда» вона, «корабельна сосна» або «підводний човен»! Я чую від голови парламентського комітету заяву про те, що люди, які заробляють небагато, повинні бути стерилізовані. Яка «торпеда»?! Вона говорить те, про що думаєте ви. Тому ви повинні або визнати її правоту, або ж виключити її з партії, з фракції - і прибрати з комітету!» - закликав народний депутат.

Він щиро не розуміє, чому всі, хто мали відвернутися від Третьякової, продовжують з нею вітатися і цілуватися.

«Виходить, що ви такі ж, як і вона!.. Вона - член фракції Зеленського, а Офіс президента мовчить! Напевно, слід чекати «відосіка» перед місцевими виборами про «торпеди», «діджіталізацію», «космічні кораблі»...», - припустив Вадим Рабінович.

І оскільки ніякої реакції з боку влади немає, члени фракції «Опозиційна платформа - За життя» прийшли до висновку: «З цією владою все зрозуміло! Ми відмовляємося брати участь в цьому цирку. Тому всі закони, які готує Третьякова, всі підготовлені нею заходи, ми будемо блокувати! Більш того, я кожен день буду вимагати, щоб ця людина залишила український парламент. Головне, що тепер ми знаємо: «слуги народу» вважають стерилізацію бідних людей нормальним явищем, тепер ми знаємо, що «слуги народу» на чолі із Зеленським, який обіцяв нам мир, вважають, що у бідних людей народжуються не такі діти. Самі «слуги» вже не бідні - у них будуть народжуватися, як вони вважають, нормальні діти...»

Нагадав Вадим Рабінович і недавню заяву президента Володимира Зеленського про те, що він і прем'єр-міністр Денис Шмигаль - це «кращі фахівці з коронавірусу».

«Чому ви тоді всю країну ганяєте в масках, а представники влади гуляють і у них повний порядок? Чим депутати відрізняються від інших людей? У нас пандемія поширюється на всю країну чи тільки на людей, які мало заробляють?» - звернувся з питаннями до влади народний депутат.

«Влада просто хоче всю країну чоботом загнати в маски, щоб люди сиділи, не гавкали, здихали від голоду. Школи відкривати вони не хочуть, бо пообіцяли МВФ знизити витрати на освіту, і тепер вони придумали, що ми, мовляв, вводимо дистанційне навчання... Та немає ніякого дистанційного навчання! Все це означає лише одне: влада хоче позбавити наших дітей права на освіту. Медицина у нас тепер теж дистанційна... Коротше кажучи, у нас був один виродок, а тепер...» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 30 червня 2020
×
Приєднатися