Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Обіцяні посадки навесні? Звичайно, будуть – два-три дерева так точно!

«Обіцяні навесні посадки – це єдине, що я дивлюся з оптимізмом. Адже Президент України Володимир Зеленський пообіцяв посадити мільярд дерев, а отже, можна бути спокійним».

Так іронічно народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович у програмі «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24» відповів на запитання, чи чекати обіцяних владою «посадок навесні» вже у 2022 році.

Політик запропонував повернутися у часи виборчої кампанії та згадати, що саме обіцяв українцям кандидат у Президенти України Володимир Зеленський.

«Давайте згадаємо: адже під час передвиборчої кампанії пан Зеленський не уточнював, про які посадки йдеться. А якщо ви, дорогі друзі, думали про інші посадки, то це вже ваші проблеми...», – зауважив політик, і зізнався, що особисто він сумнівається в тому, що «і обіцяний мільярд дерев посадять».

«Так, можливо десь у себе в теплиці пару дерев влада і посадить, а на інше розраховувати не треба – де їх взяти?», – запитав народний депутат.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» проаналізував усі обіцянки Володимира Зеленського.

«Нагадаю, що влада нам обіцяла: «посадимо мільярд дерев», «пошлемо 50 криголамів в Арктику», «на кордоні з Кримом збудуємо місто-мрію, яке «змусить кримчан на кордоні плакати, бо вони живуть у Криму, а не на материку», «побудуємо за 12 млрд президентський університет», «космодроми побудуємо» і, звичайно ж, з нього «полетимо на Місяць»… Я можу довго перераховувати ці «красиві» цілі, але чи є в цьому сенс? Ось уже буквально зараз влада створює державного авіаперевізника. Припускаю, що він буде збитковим, бо все збиткове належить державі, а все прибуткове віддається в руки тим, хто «балує» владу», – прогнозує Вадим Рабінович.

«А якщо дуже серйозно, то влада та правоохоронні органи вже давно «зрослися» – всі знають, куди, кому і скільки заносити. Таким чином, «посадки навесні» – залишається черговою гарною обіцянкою «зеленої» команди, в яку повірила рекордна кількість українців…», – з жалем констатував народний депутат.

Тому співголова партії «ОПЗЖ» як людина, яка «вже багато знає про українську політику, багато знає про її кухню», єдиним правильним виходом для України бачить перехід від президентської до парламентської республіки.

«Я впевнений, що парламентська республіка вирішує усі питання. Тому що навіть якщо в коаліції з трьох фракцій одна з цих трьох збожеволіла, то дві інші можуть переформатувати більшість, поміняти склад уряду і виконувати свої законні функції – працювати на благо народу!.. – упевнений політик. - Так, це не дає нам 100% гарантії, що все буде добре, але нічого кращого у світі ще не придумано. І якщо ми цього не зробимо, то у нас завжди буде черговий президент, який нас знову підведе, вкотре обіцяючи «з завтрашнього дня зарплати 4000 євро, встановлення миру, на другий термін не піду, жодного кума до влади не приведу» і т.д.».

У жодному разі, вважає народний депутат, безвихідних ситуацій не буває.

«Зараз, коли Президент України є Володимир Зеленський, всі хочуть парламентську республіку. Але щойно оголосять президентські вибори, кожен згадає, що він також хоче бути президентом. Це парадокс української політики, це наше лихо! І це треба пережити. А саме, піти на всеукраїнський референдум та проголосувати за створення парламентської республіки, тим більше, що у нашому випадку альтернативи немає. І коли ми станемо парламентською республікою, ми побачимо зовсім іншу Україну!» – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 18 січня 2022
×
Приєднатися