Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович про повернення України в ПАРЄ: Дурень платить двічі

На цьому тижні комітет Верховної Ради України схвалив постанову про повернення української делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Цю новину прокоментував в кулуарах парламенту народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«У нас відбувається, як в тій приказці: дурень платить двічі. Спочатку це дурні (українська делегація - ред.) сказали, що ми не будемо працювати в ПАРЄ, потім сказали, що будемо. Вони корчать з себе клоунів, не розуміючи, що такий троллінг хороший в країні, де відбувається революція. У Європі взагалі не розуміють, що відбувається і чому ці клоуни так несерйозно поводяться з міжнародними інститутами. Коли мавпа із зоопарку потрапляє в пристойне суспільство, відразу видно, що це мавпа. Так, на жаль, наші представники поводяться в ПАРЄ. Якби у них була хоча б пара звивин в голові, вони б такого не робили. Така поведінка - пряме приниження України», - обурився політик.

Вадим Рабінович вважає, що повертатися до роботи в ПАРЄ, безумовно, треба.

«Ми не хочемо працювати в ПАРЄ, бо там вороги? Тоді у мене питання: Німеччина - теж вороги?.. А де ж тоді друзі? Куди ми йдемо?!» - задався питанням Вадим Рабінович.

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися