Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович про медицину: Ми самі дозволяємо владі забирати у нас життя!

«Народна пам'ять» має працювати завжди, оскільки вона не дозволяє людині забувати всі ті обіцянки та заяви, які дає і яка робить будь-яка влада, будь-який чиновник «на верхах» чи «на місцях».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович у програмі «Україна з Тиграном Мартіросяном» на телеканалі «Україна 24».

Так, звертаючись до «народної пам'яті», політик нагадав, як рік тому президент Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Денис Шмигаль голосно заявили про перемогу над пандемією коронавірусу.

«Рік тому нам усю країну урочисто сказали: «Ми перемогли пандемію! Ми – чемпіони світу з боротьби з коронавірусом!». Я чітко пам'ятаю, як прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив: «Весь світ бере приклад з України…». І в цей же час, замість того, щоб забезпечити всі лікарні киснем, поміняти обладнання, підняти зарплати медичним працівникам та лікарям, влада запустила «Велике будівництво», а гроші на його реалізацію забрала з «ковідного фонду». Вдумайтесь, гроші, які мали піти на здоров'я нації, закатали в дороги! Та як здорова людина може до такого додуматися? – обурився народний депутат, зауваживши, що представники «ОПЗЖ» досі не можуть отримати звіт про витрачені кошти.

«А у той час, поки влада браво розповідала про перемогу над пандемією, в Україні щодня від коронавірусу помирали до тисячі людей!» – нагадав Вадим Рабінович.

З іншого боку, продовжив співголова партії «ОПЗЖ», «влада начебто бореться з усім, але гроші йдуть не туди».

«Я від партії «ОПЗЖ» курую Одесу. Там у лікарнях – цілковита катастрофа! Побачивши це, я сам закупив 20 тонн кисню і передав їх на лікування ковідних хворих. Чому я це маю робити? Чому держава це допустила? Бюджет – це наші гроші! Ви, влада, запитали нас, а чи хочемо ми замість здоров'я побудувати нову дорогу? Яке право ви маєте гроші, призначені на охорону здоров'я, закатати в дороги, половину з них вкрасти і після цього ще й дивитися людям у вічі?» – обурився Вадим Рабінович.

Втім, вважає політик, що «ми самі даємо владі можливість забирати у наших дітей майбутнє, забирати у нас життя».

«Ще раніше злочинна банда Супрун розповідала нам, що «гроші підуть за пацієнтом», що «у нас тепер найсучасніша система охорони здоров'я». Скажіть ті, хто попадав до лікарні, за останній рік ви бачили, як за вами «гроші бігали»? Чи ви тільки стали більше платити? Думаю, друге! – обурився народний депутат і в контексті цього нагадав, як активно Уляну Супрун підтримували посли.

«Посли «Великої сімки» писали колективні листи на підтримку Супрун, захищали її та її вбивчу реформу. А де вони лікуються? А лікуються вони не тут, в Україні, а на батьківщині! У мене питання: хто понесе відповідальність за це безумство, за руйнування української системи охорони здоров'я?» - Запитав Вадим Рабінович і відразу на нього відповів.

«Я подав до Верховної Ради законопроект, згідно з яким усі, хто голосував за «медичну форму Супрун», має лікуватися в Україні. Так, це популізм, але лише тому, що це крик душі! А з іншого боку, як можна проголосувати за знищення вітчизняної системи охорони здоров'я? Скажу вам по-народному: з наведенням порядку у нас повний порядок, а з усуненням бардаку у нас повний бардак! Цей вислів описує нашу ситуацію! – заявив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Повертаючись до теми пандемії, Вадим Рабінович висловив думку, що «боротьба з коронавірусом перетворюється на величезний транснаціональний бізнес».

«Я не знаю, чи нам доведеться жити з коронавірусом ще довгий час. Сьогодні ті, хто вакцинований, – борються за вакцинацію, ті, хто не вакцинований – бореться проти неї. Нехай вирішують люди! Я не фахівець у коронавірусах, але мене дуже бентежить комерціалізація боротьби з ковідом. Не виключаю, що ще нас і сильно залякують… Так, це, напевно, небезпечно, але страх для імунної системи шкідливіший, ніж сам вірус. Тому треба більше посміхатися, радіти, вірити у себе, вірити у те, що все буде добре. А пандемію… пандемію ми зможемо перемогти, але лише тоді, коли припинять красти на коронавірусі, коли відбиватимуть за це руки!» – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 13 січня 2022
×
Приєднатися