Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Новоявлені депутати посадили дупи в крісла і думають, що заживуть. Не вийде!

Влада намагається продати українську землю. І тільки завдяки колосальному опору з боку опозиції їй досі не вдалося здійснити вбивчі для країни і її громадян плани.

Впевненість в цьому висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в кулуарах Верховної Ради в середу, 5 лютого.

«Щодо землі ситуація проста: влада хоче її продати. Але ми - опозиція - робимо свою роботу і не дозволяємо здійснити цей убивчий для країни і людей план. Ми не дали владі продати землю до нового року, а зараз вимагаємо розгляду всіх наших правок, на що піде мінімум два тижні. І це по закону! А піти проти закону ми їм просто не дозволяємо», - розповів політик.

Вадим Рабінович навіть запропонував план розгляду правок: «Давайте завтра розглянемо триста правок від Юлії Володимирівни Тимошенко, потім - від Порошенка, потім - 4 тисячі наших, а вже потім повернемося до розгляду цього закону. І будь-які розмови про те, що до розгляду цього закону повернемося вже завтра-післязавтра, виключені!»

Втім, якщо це відбулося, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя», за його зізнанням,«був би щасливий», пояснивши, що «в такому разі Конституційний суд точно скасував би рішення влади про продаж землі».

«Так ми і не приховуємо - ми внесли тисячі правок для того, щоб якомога довше тягнути час. Може, представники влади все-таки одумаються, послухають людей, що продаж землі - це злочин», - заявив парламентарій, висловивши впевненість, що на цьому тижні земля не буде продана, наступний тиждень - не сесійний, «а люди нехай приходять під будівлю Ради і відстоюють свою землю».

У будь-якому випадку народні депутати вже сьогодні перелякані - вони бояться дострокових виборів, стверджує Вадим Рабінович.

«Вони вже бігають по Верховній Раді, боячись перевиборів. Звичайно, вони будуть проти. Дупи свої посадили в крісла депутатів і думають, що заживуть. Не вийде! І дай Бог, чим раніше каденція цієї Ради закінчиться, тим краще! Нехай бояться. Вибори будуть!» - попередив політик.

В контексті цього Вадим Рабінович прокоментував рішення Верховної Ради скоротити кількість народних депутатів.

«300 парламентаріїв - це теж багато, вистачить і 100 осіб! Адже більшій кількості народних депутатів у Раді робити нічого! 90% - це дармоїди, а реально працюють 25 осіб», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 5 лютого 2020
×
Приєднатися