Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Нова влада будує «соросятію», і бюджет-2020 тому доказ!

Запропонований Кабінетом Міністрів проект Державного бюджету України на 2020 рік - це «бюджет добивання країни, який могли придумати тільки найстрашніші її вороги». Таку думку висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в кулуарах Верховної Ради в середу, 2 жовтня.

«Є план бюджету на 5 років, виходячи з якого, вже через 5 років ми будемо, нібито жити краще нікуди. Нам знову обіцяють кращі дороги і багато чого ще «кращого». При цьому молодий прем'єр катається на самокаті і прекрасно знає, що через 5 років їх не буде вже навіть в наших страшних снах. Йому що, шкода пообіцяти? Ні! «Або хан помре, або віслюк здохне»...»- заявив народний депутат.

Нагадав Вадим Рабінович і недавню заяву нової владної команди, яка «в дусі Сороса і нових «зелених віянь» оголосила, що українські вузи не отримають державні дотації». «Тепер, якщо у тебе немає грошей, ти не маєш права на вищу освіту, - відразу йди, працюй на них! Вони обіцяли розвинену державу в смартфоні, а тепер навіть освіти нам не дають», - обурився парламентарій.

Прокоментував співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» і суперечливі заяви влади про зростання української економіки.

«То вони кажуть, що українська економіка на 3% відсотка зросте, то 5-7%. Але для початку нехай вони прочитають те, що підписала Яресько: ми третину державних доходів повинні віддати в рахунок боргів, які український народ не брав! Яресько та Гонтарева зі своєю бандою сформували борг, їх ніхто не чіпає, комісію з розслідування дій НБУ ніхто не створює, а ми будемо за це платити зі своєї кишені!» - обурився Вадим Рабінович.

«Такого бюджету до Верховної Ради не подавали ні Яценюк, ні Гройсман! У порівнянні з цим бюджетом попередні були демократичними, процвітаючими та соціально орієнтованими. У нинішньому проекті головного фінансового документу країни «соціалки» немає взагалі! Глава фракції «Слуга народу» Арахамія сказав: «Якщо ми будемо витрачати кошти на «соціалку», то країна не буде процвітати». Тоді у мене питання: які цілі ви переслідуєте? Вбити пенсіонерів, вигнати з країни молодь, відібрати вузи?! Тоді Україна буде процвітати?!» - задався питанням парламентарій.

Вадим Рабінович впевнений, що нова влада «будує «соросятію», де будуть правити 5-6 осіб, які скуплять землю і все інше».

««Слуги» говорили, що вони чесно продадуть землю українцям, а тепер виявляється, що її можуть скупити іноземці за допомогою зареєстрованих в Україні компаній. У простих людей немає грошей для покупки землі, а ось Сорос скупить все!» - вважає народний депутат.

«Тому, коротко підводимо підсумки: в залі немає «слуг народу» «слуги» пішли в «господарі». Бюджет, який вони запропонували - це бюджет добивання України, який міг бути придуманий тільки найстрашнішим ворогом країни, і він зроблений і поданий нам. І, тим не менше, я вважаю, що ми повинні перехворіти цим вірусом, але висновки потрібно робити вже зараз», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 2 жовтня 2019
×
Приєднатися