Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Нам потрібно усвідомити - нас більше ґвалтують, ніж люблять, вивозячи з України все під гаслами демократії!

«У цієї влади якась дивна любов: даємо одним, а любимо іншого. Тому сьогодні вкрай важливо усвідомити кожному українцеві, що нас більше ґвалтують, ніж люблять, вивозячи з України все під гаслами демократії».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі політичного ток-шоу «Свої» на телеканалі NewsOne.

Політик зізнався, що він був би радий, якби Президент України Володимир Зеленський виправдав очікування народу.

«А що ми маємо сьогодні? Нам дали 1,2 млрд, і уряд здав всю країну в оренду, тоді як в цей же час Польщі дали 120 млрд. Євродепутати ходять у вишиванках і розповідають, що Україна - форпост демократії... Так, може, краще б нам 120 млрд дали?..» - поцікавився Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» вважає, що «перед тим, як піти Порошенко, схоже, вкусив Зеленського, і тепер шизофренія косить всіх, хто знаходиться при владі».

«Президент України Володимир Зеленський пообіцяв нам реформи та головним відповідальним за їх проведення призначив Михайла Саакашвілі. Той, трохи «попрацювавши», голосно заявляє про своє повернення в Грузію. Проходить день - передумав і каже: все ж залишаюся в Україні. Проходить ще день і плани знову помінялися - Саакашвілі збирається бути главою уряду Грузії, але вже після парламентських виборів... Хочу запитати: а де обіцяні реформи?..» - задався питанням політик.

Але куди цікавіше ситуація з епідемією коронавірусу і як влада бореться з нею.

«З коронавірусом у нас ситуація все цікавіше і цікавіше: спочатку президент Зеленський і прем'єр Шмигаль заявили, що вони перемогли коронавірус; потім вони створили фонд боротьби з ним; потім розтягнули кошти з цього фонду, а тепер кажуть, що «у нас все погано, треба щось робити»... Так вони і навесні нічого не робили! В Україні як і раніше все тримається на волонтерах і пересічних громадян! У мене питання: де держава і куди йдуть податки, які платять українці? Президент в аеропорту зустрів маски для «Епіцентру» - ось і всі досягнення! Решта крали і крадуть!..» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 13 вересня 2020
×
Приєднатися