Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Національні інтереси зраджені, кредитори, як кровососи, обліпили Україну, а влада не діє!

Все, що сьогодні заробляє держава Україна, йде на виплату процентів за кредити.

Про це розповів народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович у програмі «Україна з Тиграном Мартіросяном» на телеканалі «Україна 24».

«Сьогодні міжнародні кредитори як кровососи обліпили нашу країну, і все, що ми заробляємо, змушені платити за кредити. Навіть піднімаючись з колін, ми платитимемо ще більше», – констатував політик, нагадавши, що ці кабальні умови – результат «діяльності» екс-міністра фінансів України Наталії Яресько.

«Саме екс-міністр фінансів Яресько, яка спокійно виїхала в Америку, підписала угоду, за якою все зростання української економіки йтиме в оплату кредитів. Це справжня зрада інтересів України й цим мають займатися правоохоронні органи! Але чомусь цього злочину не помічають ні вони, ні влада загалом», – обурився Вадим Рабінович.

Народний депутат підказав владі, як вийти з цього вбивчого для країни та її економіки становища.

«Нам потрібно сісти за стіл із Міжнародним валютним фондом і сказати: «Ми не маємо наміру платити відсотки за незаконно видані вами кредити! Ми не дамо висмоктувати кров у наших громадян! Якщо ви справді вважаєте Україну оплотом європейської демократії, тоді дайте нам 50 років, і ми з вами розрахуємось. Нехай це покоління українці встане на ноги. А якщо ви маєте намір вимагати виплату боргів зараз, то ми оголосимо дефолт і нічого не платитимемо». Ось і все!..», – наголосив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

При цьому політик не розуміє, чому всі так бояться слова «дефолт».

«Я не розумію, чому всі так бояться дефолту? Жодних проблем для простої людини ця ситуація не несе! Єдине, що не зможуть зробити прості українці, то це купити європейські облігації за зниженою ціною. Влада вважає, що ця проблема справді дуже цікавить і хвилює українців? Думаю ні! Їх хвилює, як вижити в країні, де рівень зарплат, пенсій та життя нижчий за африканський…», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 14 січня 2022
×
Приєднатися