Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Ми більше не віримо в казки. «Крокодил Гена» займався крадіжками - його треба «присипляти»!

За роки керування Одесою мер міста Геннадій Труханов «добре підбився», і на цьому офіцер Труханов «закінчився» раз і назавжди. Одесити більше не вірять в «плач Ярославни» і казки про «крокодила Гену» - «крокодил» займався крадіжками, зуби витратив на «поїдання» бюджету, і тому його треба «присипляти».

Про це в ефірі телеканалу «Odesa Live» заявив Вадим Рабінович - народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» та перший номер у списку політсили в Одеську обласну раду на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

За словами політика, він неодноразово розмовляв з мером Трухановим.

«Я з ним говорив багато і чесно, я добре до нього ставився, намагався допомогти. І якщо вже у нас відверта розмова, розкрию всі секрети: коли «Опоблок» висував мене в мери Одеси, я зустрівся з Трухановим, він почав плакати... Я зрозумів, що людина була на своєму місці і зняв свою кандидатуру, сказавши йому: «Гено, йди і перемагай, я не стану балотуватися». На що він у мене запитав: «Що я тобі винен?» Я йому відповів: «Передавай мені раз на місяць два-три бичка! Буду смажити, згадувати про тебе! Тижнів зо два він пам'ятав про свої обіцянки, а потім забув. Але інші люди мене рятували - «безбичковості» не було!» - з гумором поділився історією Вадим Рабінович.

«А далі гумор закінчився. За роки керування містом мер Одеси Геннадій Труханов добре «підбився». Я йому поставив запитання: «Гено, може, досить? Невже людина може жерти в три рота?.. Ну, купив ти щось там собі за кордоном. Досить! До Росії тебе вже не пускають і російський паспорт тобі вже не допоможе... Як ти перетворився з офіцера в розкрадача нашої рідної Одеси?» - обурився співголова партії «ОПЗЖ».

Вадим Рабінович зізнався, що «довго шкодував про своє рішення, тому що зрозумів: офіцер Труханов «закінчився» раз і назавжди!»

«Труханов однією рукою допомагав вбивати російську мову в Одесі, а сьогодні взагалі злився з націоналістами і обіцяв їх провести в місцеву раду. У нього сьогодні два рівня підтримки: гроші, якими він намагається «підгодовувати» правоохоронну систему за 12 порушених проти нього справ, і націоналісти. Друзі, а кожна його кримінальна справа - це не побудовані школи, садочки, лікарні та дороги! На останній сесії міськради завдання стояло одне - дерибан!» - звернув увагу Вадим Рабінович.

Тому, продовжив політик, партконференція в Одесі - це епохальна подія для нього особисто, тому що він «в черговий раз поміняв своє життя, зробивши різкий розворот».

«Я прийняв відповідальне рішення, яке підтримали одесити - я очолив список кандидатів від партії «Опозиційна платформа - За життя» до Одеської обласної ради, а Микола Скорик очолить список до міськради і балотується на пост градоначальника Одеси», - повідомив Вадим Рабінович.

Він, як один з найбільш рейтингових депутатів Верховної Ради України дев'ятого скликання, багато пов'язує з Одесою, в тому числі і головні зміни в країні.

«Як тільки почнеться змінюватися Одеса - почне змінюватися вся країна, тому є сенс постаратися це зробити якомога швидше. Це справа, на яку є сенс витратити шматочок свого життя! Якщо ми не витягнемо з бруду Одесу, то не витягнемо країну! І я скажу відверто: ті гроші, які сьогодні виділяються Одесі на розвиток міста, повинні були вже зробити його діамантом! Якщо не розкрадати доходи Одеси, то їх достатньо для того, щоб перетворити її в «родзинку у моря»», - упевнений Вадим Рабінович.

У контексті всієї України співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» нагадав: «Влада продала Крим і єдине, що сьогодні у нас залишилося біля моря - це Одеса».

«Коли світ закрився на карантин, ми побачили, що всі жителі України поїхали саме в Одесу. Але якщо ви (влада - ред.) бачите, що тікати нікуди, відпочивати будемо тільки всередині країни, так вкладіть ж гроші в «місто біля Чорного моря»!.. Але влада цього або не бачить, або бачити не хоче. Тому ми більше не віримо в «плач Ярославни» і казки про «крокодила Гену» - «крокодил» займався крадіжками, зуби витратив на «поїдання» бюджету. Тому його треба «присипляти», починати відроджувати країну, і початок цього шляху - в Одесі!», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 22 вересня 2020
×
Приєднатися