Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Мобілізуємо сили! У четвер Рада проголосує за продаж української землі

Народні депутати, члени фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович і Нестор Шуфрич підтримали акцію, організовану проти цензури журналістами телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK у відповідь на останні рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про позбавлення каналів ліцензії, позапланові перевірки. Політики розвісили на трибуні парламенту плакат «Я проти цензури».

Однак такий крок сподобався не всім їхнім колегам по парламенту - представники ряду фракцій підійшли і дописали «своє послання» на банері.

Цю ситуацію прокоментував в кулуарах парламенту народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Я не міг зрозуміти, чому собакам кажуть: «Голос!». А сьогодні зрозумів, і зрозумів в той момент, коли наші опоненти - депутати з «прокаженої собачої фракції» - накинулися на плакат на підтримку свободи слова, який ми з Шуфричем повісили в сесійному залі», - розповів парламентарій.

Крім того, Вадим Рабінович повідомив про те, що прийнято рішення про продаж української землі, і вже в четвер у Верховній Раді відбудеться голосування з даного питання.

««Слуги народу» повернулися з засідання фракції з результатом - вже прийнято рішення внести до порядку денного питання про продаж української землі. «Слуги» поки мовчать, але вже в четвер вся країна побачить, як Верховна Рада прийме відповідне рішення і земля вся буде продана», - повідомив народний депутат.

Тепер, за словами співголови фракції «Опозиційна платформа - За життя», «наступає момент, коли кожному потрібно зробити для себе вибір: або ти підтримуєш продаж землі, або продовження життя в рідній країні».

У будь-якому випадку очолювана Вадимом Рабіновичем політична сила має намір провести консультації з усіма партіями, з метою з'ясувати, «хто підтримає цю божевільну ідею». «Робимо висновки і мобілізуємо сили!» - закликав народний депутат.

Опубліковано: 2 жовтня 2019
×
Приєднатися