Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Світ прийде до тями після пандемії, але таким як раніше він вже точно не буде

Влада шість років вела Україну «семимильними кроками» в НАТО і ЄС, руйнуючи свою економіку, свою медицину, забезпечуючи всю Європу нашими фахівцями. І до сих пір нічого не може отримати натомість! Напевно, це все, що українцям потрібно знати про західних партнерів.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Український формат» на телеканалі NewsOne.

«Відбулася зустріч прем'єр-міністра України з послом Великобританії. Я з нетерпінням чекав її результатів, тому що хотів швидше дізнатися, чим же нам допоможе наш західний партнер в боротьбі з коронавірусом. Посол висловив стурбованість зволіканням у прийнятті законів про відкриття ринку землі та заборону повернення «ПриватБанку» Коломойському .. Напевно, це все, що нам потрібно знати про наших західних партнерів...» - з іронією зауважив політик.

Вадим Рабінович нагадав українцям, як «всі ми шість років йшли в НАТО і ЄС, руйнуючи свою економіку, свою медицину, забезпечуючи всю Європу нашими фахівцями. А сьогодні нічого не можемо отримати натомість!» - обурився народний депутат.

В контексті цього Вадим Рабінович нагадав про те, «як всі європейські посли говорили, що ми повинні відстояти «кращого міністра охорони здоров'я всіх часів і народів - Супрун».

«Я, звичайно, розумію, що вони - посли - не сильно переживають. Але я хотів би подивитися їм в очі і передати «привіт» від медиків, які сидять сьогодні в напівпорожніх, «убитих» лікарнях», - зізнався політик.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» впевнений, що «сьогодні все більше і більше вимальовується картина «ху із хто» в світі».

«Росія, яка знаходиться під санкціями завдяки Італії, поставляє людей-фахівців та обладнання для боротьби з коронавірусом італійцям, а ті за це вдячні. А країни НАТО, які нас весь час тягнуть до Північноатлантичного альянсу, закривають свої кордони! Чехія краде маски, призначені для Італії... Світом править безумство! Нам допомагає тільки комуністичний Китай, який завдяки своїй віддаленості, не знає, що ми у себе проводимо політику декомунізації. Ні, звісно, світ прийде до тями після пандемії, але таким як раніше він вже точно не буде», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися