Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Мінські угоди - найважливіша умова для миру в Україні!

Виконання «мінських угод» - найважливіша умова для миру на Донбасі. Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «Перший незалежний».

Політик підкреслив, що важливість миру і дотримання мінських угод він напередодні обговорив з європейськими та російськими політиками.

Так, днями в Москві українська парламентська делегація на чолі з Вадимом Рабіновичем провела зустрічі з заступником керівника адміністрації президента Російської Федерації Дмитром Козаком і представниками Державної Думи, в ході якої співголова «ОПЗЖ» розповів про нещодавній візит до Франції і зустрічах з європейськими політиками.

«Я зараз намагаюся донести позицію партії «Опозиційна платформа - За життя» до всіх членів Нормандського формату. Два тижні тому я був у Франції, де в Сенаті, в МЗС і Єлисейському палаці провів ряд зустрічей, на яких мені вдалося розповісти про бачення нашої партії, донести її позицію з питання миру. «ОПЗЖ» безальтернативно вважає, що Мінські угоди, затверджені ООН, - це основа для подальшого врегулювання конфлікту», - розповів Вадим Рабінович.

«Після Парижа вже в Москві пройшла зустріч з заступником голови адміністрації президента РФ Дмитром Козаком і представниками Держдуми. Козак - найактивніший учасник мінського процесу і знає, що там відбувається, відповідає за цю ділянку роботи. На мою думку, це була змістовна бесіда, в ході якої я розповів російським політикам про поїздку до Франції, і до них довів позицію нашої партії «ОПЗЖ», розповів, як ми бачимо, як ми знаємо, як розуміємо ситуацію», - уточнив співголова партії «ОПЗЖ».

Політик підкреслив, що партія «Опозиційна платформа - За життя» не підміняє собою державні органи.

«Ми діємо як парламентська партія, як представники народу - від імені тих людей, які хочуть миру, яким його обіцяли. Ми зобов'язані працювати і робити все заради миру!» - підкреслив Вадим Рабінович.

Опубліковано: 21 липня 2021
×
Приєднатися