Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Медведчук – найбільш подразливий елемент для влади. Над «ОПЗЖ» влаштували політичну розправу!

«Державна зрада – це коли жерти нічого, коли люди доведені до зубожіння, а не та маячня, яку вигадали і приписують голові політради партії «ОПЗЖ» Віктору Медведчуку». 

Так народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував звинувачення, висунуті Офісом генерального прокурора і Службою безпеки України народному депутат, голові політради партії «ОПЗЖ» Віктору Медведчуку.

«Сьогодні Медведчук – найбільш подразливий елемент для влади! Звинувачення, які йому висунули, помилкові і злочинні – розслідування навіть ніхто не проводив, і ми з цим розбиратимемося», – пообіцяв політик, зазначивши, що повідомлення про підозру (на момент оголошення – ред.) Медведчуку не вручили. 

Вадим Рабінович також звернув увагу на те, що Віктор Медведчук не полишав країну, він, як і обіцяв, прибув до Офісу генпрокурора, аби вручити його працівникам скаргу про незаконні дії щодо нього. 

Політик також звернувся до представників ЗМІ, які зібралися під Офісом генерального прокурора. 

«Хтось може любити або не любити Медведчука. Але закон або він є, або його немає, і немає жодної різниці, яке прізвище людини – Порошенко, Медведчук чи Зеленський! А те, що зараз відбувається – абсолютне беззаконня. Ви – журналісти і самі прекрасно розумієте: якщо ви мовчите, коли «вбивають» інші канали, то чекайте, що завтра прийдуть і до вас... Якщо влада рішенням РНБО закриває телеканали просто так, то давайте скажемо, що в Україні закони не діють, і тоді можна робити все: грабувати і вбивати, нескінченно підвищувати тарифи і говорити, що «ми боремося з Медведчуком». Просто Медведчук – подразливий фактор для влади, і справа проти нього – це прикриття краху, який панує у країні», – констатував Вадим Рабінович. 

Уся ця ситуація показує: влада навмисно розправляється із політичною партією «Опозиційна платформа – За життя», яка випереджала надумані рейтинги правлячої політсили. «Зелені» намагаються всіма засобами і методами залякати опозицію, вважає співголова партії «ОПЗЖ». 

«Все, що сьогодні відбувається, – це політична розправа над партією, яка всупереч липовим, придуманим рейтингам, випереджала і продовжує випереджати всіх у країні. І за нинішніх умов «ОПЗЖ» готова до всього, адже коли у країні відсутній закон, може статися що завгодно – сьогодні це торкнулося Медведчука, завтра може торкнутися інших. Але ми переможемо хай там що. Якщо хтось думає, що репресіями залякає партію «ОПЗЖ», то сильно помиляється. Влада продовжуватиме свої репресії, не сумніваємося. Але й ми не здамося», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 1 червня 2021
×
Приєднатися