Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Львів'янам набридло злодійство мера - вони хочуть поміняти Садового на «ще більшого Садового»

Соціологія показує: жителі Львова хочуть поміняти нинішнього мера Андрія Садового на «ще більшого Садового». Так народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович прокоментував останнє соцопитування, результати якого показали, що 62% львів'ян хочуть обрати нового главу міста вже в цьому році.

«Жителі Львова просто хочуть поміняти Садового на «ще більшого Садового»! Їм, мабуть, здається, що навіть Садовий уже недостатньо радикальний... До того ж, я думаю, що він своїм злодійством дістав уже навіть львів'ян...», - зауважив парламентарій.

Прокоментував співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» і електоральні симпатії львів'ян.

«Якщо вже йти таким шляхом, то, згідно з рейтингом політиків, якби вибори у Львові відбулися сьогодні, то там мером став би Порошенко! Ну, дорогі львів'яни, як це написано в стародавньому кавказькому прислів'ї: «Кожен баран висить за своє ребро...» Переведу на просту мову: кожний гідний того мера, якого він має! У киян свої нещастя, у львів'ян - свої! Якщо вони хочуть Порошенка в мери, то це їх вибір! Але тільки чому Порошенко? Вибирайте відразу Парубія! Він теж щось цікаве може вам розповісти, пообіцяти! Правда, ніхто і нічого не зрозуміє, але фашисти ходити по вулицях відкрито будуть», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 28 липня 2020
×
Приєднатися