Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Або влада наведе порядок, або ми самі створимо дружини і будемо захищатися від бандитів!

«Побиття неугодних - це не нові речі, подібні методи застосовували з 1937-го року нацисти в Німеччині, коли фашистські загони залякували людей, вбивали опонентів».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу «112 Україна» жорстоке побиття представника «Партії Шарія», яке відбулося 24 червня в Харкові.

«Те, що зараз сталося - це початок періоду, коли псевдопатріотичні, фашистські загони ведуть Україну до повального терору, і відбувається все це при повній бездіяльності влади», - підкреслив політик.

У зв'язку з цим Вадим Рабінович як народний депутат звернувся до керівництва МВС і СБУ.

«Ви зобов'язані протягом найближчих годин заарештувати цих нелюдів, цих вбивць, інакше ви розпишіться в тому, що віддали країну на розтерзання бандитам! Якщо ви цього не зробите, ми самі будемо організовувати дружини і захищати свої життя, оскільки будемо розуміти: на захист влади сьогодні розраховувати не варто», - попередив парламентарій.

Дав співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» і порада президенту.

«Врешті-решт, відмовтесь від записування відеозвернень, зберіть силовиків і наведіть порядок в країні. Якщо не можете цього зробити - розпишіться у власному безсиллі! Тому що жарти закінчилися! Людина бореться за життя, і випадок з активістом «Партії Шарія» - не поодинокий, таке відбувається в кожній області!» - звернув увагу політик.

Вадим Рабінович нагадав і про те, що за день до інциденту потерпілий написав заяву, в якій вказав, що за ним стежать і йому погрожують.

«Якщо раніше радикали ховалися, то сьогодні вони відкрито говорять: «Так, ми йдемо вбивати!» І це можна побачити в кожному зверненні Нацкорпусу!» - звернув увагу народний депутат.

«Я бачу два варіанти розвитку подій: або влада наведе порядок на вулицях, або ми повинні усвідомити, що чекати порятунку нам не від кого і самими організовувати народні дружини самозахисту від цих бандитів. А залякувати і вбивати нас по одному ми не дамо!» - попередив Вадим Рабінович.

Опубліковано: 25 червня 2020
×
Приєднатися