Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович - владі: У мене одне питання: Коли ви вже нажретеся і почнете думати про людей?

У вівторок, 14 січня, у Верховній Раді України відбулася зустріч представників груп і фракцій з керівництвом парламенту. Головне питання - закон про відкриття ринку землі. Про результати зустрічі розповів журналістам народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

За словами політика, ця зустріч «відкрила цікаву річ».

«Близько 1,5 години представники груп і фракцій радилися з керівництвом парламенту на чолі з паном Разумковим (спікер ВР Дмитро Разумков - ред.), з головою Аграрного комітету паном Миколою Сольським. Для нас відкрилася цікава річ: всі фракції парламенту вимагають повернутися до меморандуму, який був підписаний напередодні Нового року, і ігнорування якого можна вважати шулерством. Незважаючи на те, що спікер і його заступники, а також голови фракцій говорять про одне, знайшлася людина, якій необхідно продати землю всупереч всьому. Для нього не має значення ні парламент, ні його керівництво. Ця людина - глава Аграрного комітету пан Сольський. Люди, тільки одна людина на всі питання відповідає: «Треба продавати ...» - обурився Вадим Рабінович.

Як результат, зустріч у спікера Разумкова ні до чого не призвела, учасники зустрічі не домовилися, «тому що у всіх одна позиція, а у одного Сольского вона інша!»

«Дорогі українці, закон про продаж землі - це Закон імені Сольского, який увійде в історію як «чорний день». Я сьогодні побачив унікальну ситуацію, коли одна людина протистоїть всьому парламенту, навіть совій фракції, яка тупо повторює: «Треба продати!..» - констатував народний депутат.

Співголова «Опозиційної платформи - За життя» розповів про те, що опозиційні фракції висунули свої умови, а саме - «припинити шулерство при прийнятті такого важливого рішення, як продаж української землі!» «Більше нам нічого не треба! Закон про продаж землі - важливий, доленосний, зачіпає інтереси кожного українця. Тому його не можна приймати «через коліно», - в черговий раз закликав Вадим Рабінович.

Крім того, парламентарій висловив надію на те, що і силові органи не підуть на поводу у влади.

«Після того, як опозиція напередодні Нового року закрила засідання Аграрного комітету, влада почала порушувати кримінальні справи по відношенню до незгодних продавати землю (на мене і на представника «Батьківщини»). Все це - марні спроби закрити нам рот, як це робили всі минулі режими. Всі ці «порушення» влади ні до чого не приведуть. І я сподіваюся, що силові органи не підуть на поводу у влади, що вони будуть менше втручатися в політику», - заявив Вадим Рабінович.

За словами співголови «Опозиційною платформи - За життя», під час засідання у спікера Разумкова, він «побачив у всіх бажання знайти компроміс і небажання Сольского його шукати».

«Він сам - власник великого пакета землі, що породжує конфлікт інтересів, а, значить, не має ні людських, ні законодавчий прав розглядати питання землі. Він, захищаючи свою кишеню, кричить: «Продати!». А навіщо це потрібно народу України незрозуміло! Тому сьогодні необхідно розібратися, хто хоче продати «під ялинку» «дідусеві Соросу» українську землю, - закликав Вадим Рабінович. - Тим більше що немає жодної причини, чому українську землю потрібно продавати в «турборежимі»... Сольський - це вся Україна? Звідки він взагалі взявся? Чому у нього бажання продати землю більше, ніж у всіх фракцій і керівництва парламенту? З цим потрібно розбиратися!..».

Звернувся Вадим Рабінович і до тих, хто протестує проти продажу землі і їде до будівлі Верховної Ради: «Ви не туди їдете! Рада готова розглядати все по закону, а Сольський не готовий. Їдьте до нього і о шостій ранку, нехай прокидається під ваші трактори, розповідайте йому про наслідки продажу землі - так буде правильно!»

«Ми вистояли в боротьбі, яка йшла до Нового року, тепер почався другий етап і ми вимагаємо, щоб влада дотримувалася закону, приймаючи такі важливі рішення, як продаж землі України! На це і життя не шкода витратити, тому що мова йде про нашу землю, на якій жили наші предки, і будуть жити наші нащадки!» - заявив Вадим Рабінович.

На завершення політик повторив уже озвучені раніше з парламентської трибуни слова: «У мене одне питання до влади: коли ви вже нажретеся, коли ви вже почнете думати про людей?!».

Опубліковано: 14 січня 2020
×
Приєднатися