Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Карантин - це несерйозно! Потрібно думати, що робити, коли у людей закінчаться гроші!

Політична партія «Опозиційна платформа - За життя» ще кілька тижнів тому заявила про необхідність вжити заходів щодо боротьби з коронавірусом. І це стосується не тільки карантину, а, перш за все, змін в економіці і підтримки населення в складних умовах.

Про це нагадав народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Продовження карантину - річ, звичайно, хороша. Це безумство з зараженням пора припинити і проблему розбирати потрібно більш серйозно! Я думаю, що нашим можновладцям непогано було б послухати виступ президента Росії Володимира Путіна. У своєму виступі він заявив наступне: по-перше, він оголосив, що у зв'язку з епідемією все росіяни йдуть у відпустку на один тиждень із збереженням заробітної плати в повному обсязі! Це найголовніше, і нехай на це зверне увагу наша влада! По-друге, зберігаються всі пільги по комуналці - вони автоматично продовжуються на півроку для того, щоб громадяни не ходили по ЖЕКах. По-третє, безперебійно виплачуватимуть субсидії і допомоги на дітей. По-четверте, він оголосив канікули на виплати по кредитам для населення. По-п'яте, буде надана відстрочка платежів для малого і середнього бізнесу по всіх податках, окрім ПДВ. Також звільнення з підприємств будуть заборонені і введено мораторій на всі види банкрутства. Володимир Путін в зверненні звернувся до російської еліти і сказав, здавалося б, просту річ: «Всі гроші, які спрямовані на вивезення за кордон будуть обкладатися подвійним податком - до 15%. Податок з доходів на цінні папери також буде збільшений!». Він оголосив про перенесення голосування, про збільшення допомоги по безробіттю з 8000 руб. до 12 300 руб. Путін сказав, що з 1 квітня сім'ям з дітьми виплачуватимуть по 5000 руб. щомісяця!.. І я хочу нагадати, що це «країна, яку майже вбили санкціями», як розповідають в наших ЗМІ! А насправді я бачу, хто дійсно займається порядком і добробутом свого народу!» - заявив політик.

«Нехай не ображаються на мене товариші по парламенту і опоненти, але поки нічого подібного у нас - в Україні - я не бачу!.. Просто оголосити карантин - це несерйозно! А хто-небудь думає про те, що буде, коли у людей закінчаться гроші?» - обурився Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» звернув увагу і на те, що, незважаючи на виняткову роль Верховної Ради в державі, «сьогодні ніхто не враховує думки парламентаріїв у прийнятті ключових для країни рішень».

«Я - глава однієї з найбільших партій в країні, я - співголова другої за чисельністю фракції в парламенті, і нас ніхто не ставить до відома! Парламент в парламентсько-президентській республіці повністю усунений від прийняття рішень - рішення приймають якісь «полукреатівні менеджери», ніби крім них ніхто нічого не знає і не розуміє. Влада хоче продати землю, бореться з Коломойським за якісь банки, як ніби це найважливіші для виживання країни рішення», - обурився Вадим Рабінович.

Не в змозі впоратися ні з економічною ситуацією, ні з медичної загрозою і нинішній склад Кабміну.

«Уряд робить не те, що він може, а те, на що у нього вистачає мізків! Давайте просто розберемося: кілька тижнів тому ми витратили мільйони на групу люди, які прилетіли з Уханю. І міністр охорони здоров'я замість того, щоб купувати маски для країни, грала в теніс з людьми на карантині! В результаті ми пустили в країну, скоріш за все, десятки тисяч інфікованих людей, які не пройшли карантин. І до чого тут гроші? Це повна відсутність мізків! Мізки потрібні, а не гроші для того, щоб зрозуміти, що цього робити не можна! Хіба допоможуть гроші в ситуації, коли Кабмін подбав про тести для перевірки на коронавірус, а про реагенти ні? Я вже не кажу про те, що обіцяли привезти мільйон масок, а привезли лише 250 тисяч! Нам немає чим діагностувати, немає чим лікувати, нам ніде ізолювати хворих людей! Чому працівників Інституту молекулярної біології і генетики, які розробили свій тест на коронавірус, в повному складі відправили у відпустку? Чому з вересня 2019 року по січень 2020 го з України експортували медичних товарів для боротьби з епідемією на суму 34 млн?.. Гроші - це, звичайно, болюче питання, але головне, щоб у людей у ​​владі було хоч щось в голові!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися