Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Кабмін вніс у Раду «бюджет шизофреніків» – бюджет свідомого вбивства держави!

Кабінет Міністрів України сформував бюджет соціальної катастрофи, який забирає все у пенсіонерів, медиків, вчителів – забирає все, що стосується соціальної сфери. Таку думку висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, підбиваючи в кулуарах парламенту підсумки робочого дня п'ятниці. 

«Збільшуємо витрати на утримання Офісу президента і вже нового (!) президента, але зменшуємо витрати на медицину, доплачуємо 5% тим виробникам фільмів, які зніматимуть кіно з антиросійською риторикою. Дорогі друзі, ось що я вам хочу з цього приводу: у Раду внесли бюджет шизофреніків – інакше його не назвати!» – констатував політик. 

Повідомив Вадим Рабінович журналістам і «ще одну цікаву новину». Стосується вона створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо розслідування діяльності Валерії Гонтаревої на посаді голови Національного банку України. 

«Ще одна новина. Можливо, ви чули, як помпезно «слуги народу» оголосили про створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування діяльності екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої і всієї її банди. Голова комісії – відомий у минулому журналіст-розслідувач, а нині народний депутат Олександр Дубинський. Від фракції «Опозиційна платформа – За життя» до комісії увійшов я. Чекаю початку її роботи – тиша. Підійшов до президії – тиша. Запитую, у чому справа – тиша. Виявляється, питання щодо створення цієї ТСК взагалі не ставлять! Виходить, що злочини Гонтаревої вже нікого не цікавлять? Отже, вже домовилися!», – обурився Вадим Рабінович. 

Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» ще раз підкреслив: «Питання створення ТСК, заявлене «слугами народу», взагалі не виноситься у зал для голосування! Тобто, виходить, що вони передумали розслідувати незаконну діяльність Національного банку, коли під керуванням Гонтаревої за кордон було виведено мільярди, коли сотні мільярдів грошей готівкою і документи взагалі зникли, коли нас усіх дурили на курсі!.. Ось вам підсумки сьогоднішнього дня: спочатку самі про це заявили, а тепер самі собі і не винесли це питання. А вони за це відповідатимуть?!.» 

Про те, що у влади слова розходяться зі справами, свідчить ще один факт. Нещодавно голова Верховної Ради України Дмитро Разумков пообіцяв опозиції виносити подані нею законопроекти на розгляд до сесійної зали. 

«Обіцянки Разумкова залишилися обіцянками – жоден законопроект не внесено. Закон про опозицію, який нам всім обіцяли «зелені» під час своїх передвиборчих кампаній, залишився на папері. У парламентсько-президентській республіці парламент позбавлений недоторканності, а президент – ні», – звернув увагу Вадим Рабінович. 

На завершення співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» підбив підсумки сьогоднішнього дня. 

«Найголовніше – влада нічого не збирається робити для людей. Бюджет, який подано в Раду – гірший за бюджет Гройсмана і навіть гірший за бюджет Яценюка. Тобто, це бюджет свідомого вбивства держави, і тепер цю бригаду під назвою «влада» можна називати «ліквідаційна комісія України». Це перше. Друге: влада готова віддавати у концесію іноземним фірмам обласні станції переливання крові (напевно, щоб ще і кров із нас висмоктати і за рахунок цього наповнити бюджет). Третє: «чудовий» закон, який вони не протягли, але про який я все ж скажу – закон, що дозволяє прослуховування народних депутатів. Раніше парламентаріїв позбавили депутатської недоторканності – чудово, давайте розбиратися із тими, на кого є «матеріали». Ні, тепер усіма силами намагаються протягнути закон про прослуховування. Тобто, якщо депутат знаходиться в опозиції, йому потрібно негайно припинити свою діяльність, інакше як можна працювати, якщо мене прослуховують?!» – обурився парламентарій. 

«Такі ось пироги, друзі – все йде нормально, як зазвичай у нашій багатостраждальній Батьківщині. І все ж я хочу попросити людей: не слухайте нікого, а самі проаналізуйте, що робить ця влада!» – резюмував Вадим Рабінович.

 

Опубліковано: 20 вересня 2019
×
Приєднатися