Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Влада намагається очолити корупцію. Вибори допоможуть це виправити!

Всі без винятку влади в Україні боролися з корупцією, але жодна з них не запобігла хабарництво. Навпаки, кожна гілка влади намагається його очолити.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі «Україна 24».

«Скільки себе пам'ятаю, стільки в Україні і борються з корупцією: Кучма, Лазаренко, Тимошенко, Порошенко. Ось і нинішня влада проводить антикорупційні форуми. Але ніхто з усіх перерахованих не запобігає хабарництво, а лише очолює його!» - звернув увагу політик.

Народний депутат зізнався, що сидячи в студії, «із задоволенням спостерігав, як представники цієї і попередньої влади ««викривали» один одного».

«Так ось хочу сказати і першим, і другим: корупцію можна відчути вдома, в холодильнику. А боротьба з корупцією може здійснюватися тільки двома методами: за допомогою закону і силою. Якщо РНБО поза рамками закону намагається боротися з корупцією, то це не антикорупційна діяльність, а інший вид злочинної діяльності. Якщо у нас після введення санкцій проти когось зменшилися доходи бюджету, то це не боротьба з корупцією, а казна-що. Не можна оголосити людини корупціонером або олігархом тільки тому, що ти сидиш в незаконному консультативному органі», - підкреслив співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

Втім, ситуацію виправити можна, зауважив народний депутат.

«Я вважаю, що це можна виправити: давайте підемо на вибори і виберемо інших політиків. І тоді ми викорінимо корупцію!» - запропонував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 15 вересня 2021
×
Приєднатися