Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Досить вибирати тих, хто не дає нам жити!

Досить вибирати тих, хто не дає нам говорити рідною мовою, дихати, танцювати, просто жити, як живуть цивілізовані люди!

З таким закликом звернувся до всіх українців, до одеситів народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

Зокрема, він розповів про те, що в рамках робочої поїздки по Одесі і області відбулася зустріч з партактивом міста Роздільна, за результатами прийнято рішення про те, що пан Петровський - один з кращих жителів - очолить ОТГ міста.

«Ми будемо перемагати, бо з такими людьми як Петровський програти просто неможливо. Дорогий друже, ми разом, ми поруч! Київська область вже перемогла, тепер Одеська переможе, і ми будемо найкращими!» - заявив Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» закликав усіх: «Друзі, шукайте в списках наших людей, тому що ми - найкращі, і ми хочемо щось виправити в нашій країні!»

«Досить вибирати тих, хто не дає нам розмовляти рідною мовою, дихати, танцювати, тих, хто нав'язують свої фільми! Давайте ж нарешті згадаємо, що це таке - нормальне життя. Одеса - місто-герой! А, значить, ми переможемо!» - впевнений Вадим Рабінович.

Опубліковано: 21 вересня 2020
×
Приєднатися