Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Держава спеціально заганяє нас в рабство платіжками. Тепер чекайте захмарних тарифів від Гончарука!

Для того, щоб людину зробити слухняним рабом, потрібно загнати її в фінансову прірву шляхом підняття тарифів на комунальні послуги. Владі потрібно, щоб ми працювали весь час лише на «комуналку».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович під час великого телемарафону «Діалог з країною».

«Я вважаю, що рабство, яке вони вводять в Україні, починалося з тарифів. Для того, щоб людину зробити слухняним рабом, її треба загнати в фінансову прірву», - заявив він.

Політик нагадав слова попереднього прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який сказав, що «жодна українська родина не буде платити більше 20% від своїх доходів за тарифами», зазначивши, що «ніякої відповідальності за порушення своїх обіцянок Гройсман не поніс».

Парламентарій також зазначив, що уряд Олексія Гончарука «ще більше погіршив ситуацію».

«На закритому засіданні Кабміну пан Гончарук скасував постанову уряду Гройсмана №560, в якій встановлювався граничний тариф на опалення і гаряче водопостачання. Вони вважають, що тарифи Гройсмана-Яценюка недостатні для нашої країни. Нам треба їх піднімати! Але вони не могли це зробити, тому що була межа... «Слуги народу» зняли цю межу і тепер чекайте захмарних тарифів», - зазначив політик.

Співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» також заявив, що президент України Володимир Зеленський дав право українцям не платити за «комуналку», якщо вона становить більшу частину доходу і його треба в цьому масово підтримати.

«Друзі, вам президент країни дав право не платити за «комуналку», якщо вона становить більшу частину вашого доходу» - нагадав він.

Парламентарій також дорікнув владі в тому, що «їм нецікаво підвищувати пенсії українцям».

«Підняття пенсій - це найболючіше питання, яке, до речі, є в програмі партії президента Зеленського. Він обіцяв нам докорінні зміни в соціальній сфері, але, на жаль, і на субсидії, і на пенсії грошей немає. Бюджет, який представлений нинішньою провладною командою, не передбачає можливості пенсіонеру вижити. На сьогоднішній день розмір мінімальної пенсії становить 1769 гривень, а прожитковий мінімум - 2270 гривень. Україна - єдина країна в світі, яка встановила пенсію нижче прожиткового мінімуму! Влада знову в бюджеті збільшила витрати на поліцію, армію, а медицину, пенсії та соц. виплати «урізали», - обурився політик.

Вадим Рабінович також торкнувся теми підвищення зарплат вчителям, заявивши, що «владі не потрібні вчителі».

«У Міністерстві освіти вже заявили про необхідність скорочення кількості шкіл. Під час передвиборної кампанії Володимир Зеленський запевняв, що професія вчителя стане найпрестижнішою. Більш того, будуть скасовані і ті надбавки, які вводив навіть уряд Гройсмана», - підкреслив політик.

Він зазначив, що його політична сила готова сісти з Зеленським та урядом і показати реальну можливість, як сьогодні можна підняти пенсії і знизити тарифи.

«Ми – партія «Опозиційна платформа - За життя» - намагаємося до влади достукатися, але результату немає. Ми готові сісти з ними за стіл і показати, як уже сьогодні можна підняти пенсії і знизити тарифи. Члени нашої фракції вже навіть подали відповідні законопроекти, але влади, мабуть, це нецікаво», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 21 листопада 2019
×
Приєднатися