Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Голосуючи проти «зелених», ми не дамо зробити Україну ареною битви Заходу з Росією

««Зелена» влада хоче зробити Україну ареною битви Заходу з Росією, щоб українці сиділи в підвалах і гинули під бомбами, а тим часом хтось буде вирішувати свої питання і продавати нашу країну під військові бази іноземцям».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу ZIK.

«Щойно прогриміла новина, про що ж домовився президент Зеленський за кордоном. Озвучив її міністр закордонних справ Кулеба, і полягає вона в тому, що, швидше за все, місто Миколаїв віддадуть Великобританії під військово-морську базу! На питання міністру закордонних справ «Навіщо?», Він відповів: «Це прекрасно, що у нас їх десантники будуть». Вони нам, мовляв, потрібні... Скажіть, будь ласка, хто вам, вовкулакам, дав право торгувати землею України?! Хто вам дав право Миколаївську область віддати туди, іншу - сюди? Звідки ви взялися на нашу голову? Що значить продавати свою країну? Яка база?!» - обурився політик.

Вадим Рабінович вважає, що «зелена» влада хоче зробити з України полігон, де свої відносини з'ясовуватимуть Захід і Росія.

«Ви хочете зробити Україну ареною битви Заходу з Росією, щоб ми сиділи в підвалах і гинули під бомбами, бо хтось буде вирішувати свої питання з базами? Ви що, подуріли всі, чи що? Україна повинна бути нейтральною, незалежною країною, яка дружить з усіма: з США, Францією, з Китаєм! Але не ставати полем бою», - підкреслив народний депутат.

Прокоментував співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» також скандальну заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про «неможливість виплачувати пенсії».

«Шмигаль сказав, що через 15 років не буде чим платити пенсії, тому з наступного року будемо впроваджувати накопичувальну систему. А накопичувальна система полягає в наступному: у нас будуть забирати 3% і відправляти їх тим підприємствам і банкам, які визначить уряд. Тобто, у нас не буде ще 3% доходу! Будуть їх вираховувати, як і військовий збір вираховують!» - спрогнозував політик.

Проте, співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» закликав українців не впадати у відчай і зробити висновки щодо дій «зеленої» влади, «яка виявилася ще дурнішою за попередню».

«Нічого страшного немає! Так, вляпалися ми знову, але ми підемо на вибори, проголосуємо, виметемо цих, як вимели минулих. Порошенко теж думав, що він - на століття!.. І Зеленський веде Україну до катастрофи, продаючи все, не розуміючи, чим він займається», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 16 жовтня 2020
×
Приєднатися