Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Вадим Рабінович: Радикали, які фінансуються Порошенком, «гавкають» зі «схронів», готуючи до вересня черговий Майдан

Всі націоналістичні організації в Україні безпосередньо почали фінансуватися п'ятим президентом Петром Порошенком, і зараз вони зайняті підготовкою чергового «Майдану» - орієнтовно на вересень.

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ексклюзивному коментарі телеканалу «112 Україна».

«Днями активізувалася екс-глава МОЗ «шановна» Уляна Супрун. Вона заявила, що «українці зобов'язані прийняти культуру гей-стосунків і гей-шлюбів». Звичайно, це просто необхідно для України! Я, правда, не знаю, можливо, і зад з вікна потрібно виставляти?..» - задався риторичним питанням політик.

Але і це не все, продовжив він. «Зі «схрону» виліз колишній глава «Правого сектора» Дмитро Ярош і заявив: «Пора йти на Київ і скидати нинішню владу». Особисто мене це не дивує - радикали постійно так роблять: відкриють кришку «схрону», «гавкнути» щось і залізуть назад. Але факт полягає в чому: всі знають, що націоналістичні організації України сьогодні почали фінансуватися безпосередньо екс-президентом Петром Порошенком, і вони готують черговий Майдан орієнтовно до вересня. Цей Майдан фінансується з-за кордону за гроші, які за час свого правління екс-президент України Петро Порошенко разом з віце-президентом США Джо Байденом непогано «підбили»», - заявив політик.

При цьому Вадим Рабінович зауважив: «Після публікації «плівок Байдена-Порошенка» вся країна повинна була посивіти, повинно було вестися активне розслідування, але ми вже традиційно для цієї влади спостерігаємо тишу. Нікого не бентежить і те, що там прямим текстом сказано: на догоду «західним партнерам» тарифи для населення підняли на 100%. Але сьогодні деякі люди ще й підтримують Порошенка! Я впевнений, що скоро він почне розповідати, що кріпацтво і рабство - це впевненість у завтрашньому дні і гарантовані робочі місця».

Прокоментував співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» і законодавчу роботу представників влади.

«У країні - економічна криза, бушує пандемія і «слуги» вирішують прийняти закон «Про медіа», згідно з яким можна закрити рот будь-яким каналам, абсолютно будь-яке ЗМІ - таке рішення «слуги народу» прийняли на останньому засіданні профільного комітету! Їх не цікавила думка тисяч журналістів, вони просто опустилися вже до такого! І я хочу вам перерахувати імена тих, хто підтримав цей закон: Андрій Боблях - організатор весіль, свят, хрестин, корпоративів; Дмитро Нальотів - підприємець, який займається мотузковим парком в Києві; депутат Кабанов - сценарист «95-го кварталу»; Павло Сушко - сценарист, Татьяна Рябуха - вчителька молодших класів; депутат Богуцька - безробітна, громадська активістка... І ці люди приймають закон, згідно з яким потрібно заборонити телебачення та інші медіа! Я розумію, що «всі професії потрібні, всі професії важливі», і я з повагою ставлюся до представників будь-якої професії. Але ти ж прийшов в політику - пробуй вчитися!» - обурився Вадим Рабінович.

Окремо співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» прокоментував заяву керівника «Офісу реформ» Михайла Саакашвілі.

«Ця людина, яка, правда, швидко перейменувала «Офіс реформ» в «Офіс швидких рішень», заявляє нам, що «на 1500 доларів я навіть морозиво не можу купити своїй дитині...». А як же ви, гади, робите прожитковий мінімум для людей в десятки разів менше, і не думаєте, як вони виживуть, не кажучи вже «про морозиво дітям»? Якщо таке говорить людина, яка є частиною влади, яка вважає підвищення на 62 гривні пенсії видатним досягненням, то це біда! Це анекдот просто!» - обурився народний депутат.

Єдиним позитивом політик назвав те, що «Сполучені Штати Америки дійсно нам допомогли - виділили 100 тис. доларів на боротьбу з повінню і 150 тис. доларів на зйомку фільму про героїв Майдану, при цьому ми платимо мільйони їхнім ставленикам в наглядових радах в держкомпаніях...» .

«У мене в арсеналі багато таких фактів про нинішню владу, але якщо говорити про дійсно позитивне, то довго ця влада не протягне!» - резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано: 2 липня 2020
×
Приєднатися